Starkl - zkušenosti



new dawn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (309) - 220.54 (?)
10.1.2012 18:27

Podle toho výběru - je to taková pestrá směsice všeho možného - bych to asi riskla a objednala. Dalo by se i jinde, ale zas byste i u levnějších cen platila víckrát poštovné.           Lída

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 7.1.2012 13:39, zobrazeno: 50286x

Přišel mi nový katalog Starkla. Líbí se mi tam spousta rostlinek, které na jinde na internetu nemůžu sehnat. Přemýšlím, jestli mám od Starkla objednávat. Jaké máte s tímto zahradnictvím zkušenosti?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 7.1.2012 14:24

Nikdy jsem od něj nic neobjednal a asi bych to ani nikdy neudělal protože i ten katalog zákazníka podvádí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 7.1.2012 14:59

Já jsem právě taky vždyky říkala, že od Starkla nikdy nic neobjednám, že ty fotky jsou přehnané, ale když ty rostlinky co se mi líbí jsem nikde jinde nesehnala

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 241.18 (?), 7.1.2012 16:07

když tam je to, co jinde ne, tak si to objednejte, reklamovat se tam následně dá bez problémů, jezibaba9

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.54 (?), 7.1.2012 16:31

Také jsem tam kdysi objednávala (právě, že měl to, co jinde ne). Ale pak se kvalita jeho rostlin dost zhoršila a já získala přístup na internet. A tak jsem začala objednávat jinde, podstatně levněji - navíc jsem zjistila, že ty jeho "novinky" novinkami nejsou a výběr odrůd že je jinde daleko širší. Takže v dnešní době může uspět se svým katalogem jen tam, kde není přístup k jiným informacím.     Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 8.1.2012 13:10

Jenže já prohledala internet křížem krážem a nic jsem nenašla :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 220.54 (?), 8.1.2012 13:23

Nevím, co konkrétně hledáte (kdyžtak napište), ale zadejte si to do vyhledávače (buď přímo jméno, nebo třeba "okrasné keře", "gladioly"ap), vyjede vám spousta odkazů na různé e-shopy rostlin nebo školky... Nebo i tady je vlákno o zásilkových obchodech.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 10.1.2012 14:31

Konkrétně se mi líbí Čokoládové Víno Akebia Quinata, Japonská Popínavá Hortenzie Schizophragma Hydrangeoides ´Roseum´, Voňavý Hvězdičkovitý Plamének Clematis Mandschurica, Papratka Červená Athyrium ´Ursula´S Red´, Pestrolistá Popínavá Hortenzie ´Hydrangea Anomala Petiolaris ´Mirranda´, Arabella ´Clematis Integrifolia´ Dvoubarevná Hortezie ´Noblese´,Ananasové Jahody ´Pineberry´, Japonská Ptačí Květina ´Habenaria Radiata´, Plnokvětá Čemeřie ´Helleborus ´Double Ellen Red´, Lilie Magic Star, Růžový Bambus ´Fergesia Sabrida ´Asian Wonder´.

Je toho celkem dost co se mi líbí. Nejsem žádný zahradník, tak netuším, jak hodně jsou fotografie upravené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
new dawn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (309) - 220.54 (?), 10.1.2012 18:27

Podle toho výběru - je to taková pestrá směsice všeho možného - bych to asi riskla a objednala. Dalo by se i jinde, ale zas byste i u levnějších cen platila víckrát poštovné.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 10.1.2012 18:43

Já třeba ani nebudu objednávat všehno. Zatím jsem vypsala jen to, o se mi líbí. Kdybyh sehnala někde jinde jen něco, tak by mi to taky třeba stačilo :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika