Starkl - zkušenosti



Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?)
10.1.2012 18:43

Já třeba ani nebudu objednávat všehno. Zatím jsem vypsala jen to, o se mi líbí. Kdybyh sehnala někde jinde jen něco, tak by mi to taky třeba stačilo :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 7.1.2012 13:39, zobrazeno: 50214x

Přišel mi nový katalog Starkla. Líbí se mi tam spousta rostlinek, které na jinde na internetu nemůžu sehnat. Přemýšlím, jestli mám od Starkla objednávat. Jaké máte s tímto zahradnictvím zkušenosti?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 7.1.2012 14:24

Nikdy jsem od něj nic neobjednal a asi bych to ani nikdy neudělal protože i ten katalog zákazníka podvádí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 7.1.2012 14:59

Já jsem právě taky vždyky říkala, že od Starkla nikdy nic neobjednám, že ty fotky jsou přehnané, ale když ty rostlinky co se mi líbí jsem nikde jinde nesehnala

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 241.18 (?), 7.1.2012 16:07

když tam je to, co jinde ne, tak si to objednejte, reklamovat se tam následně dá bez problémů, jezibaba9

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.54 (?), 7.1.2012 16:31

Také jsem tam kdysi objednávala (právě, že měl to, co jinde ne). Ale pak se kvalita jeho rostlin dost zhoršila a já získala přístup na internet. A tak jsem začala objednávat jinde, podstatně levněji - navíc jsem zjistila, že ty jeho "novinky" novinkami nejsou a výběr odrůd že je jinde daleko širší. Takže v dnešní době může uspět se svým katalogem jen tam, kde není přístup k jiným informacím.     Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 8.1.2012 13:10

Jenže já prohledala internet křížem krážem a nic jsem nenašla :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 220.54 (?), 8.1.2012 13:23

Nevím, co konkrétně hledáte (kdyžtak napište), ale zadejte si to do vyhledávače (buď přímo jméno, nebo třeba "okrasné keře", "gladioly"ap), vyjede vám spousta odkazů na různé e-shopy rostlin nebo školky... Nebo i tady je vlákno o zásilkových obchodech.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 10.1.2012 14:31

Konkrétně se mi líbí Čokoládové Víno Akebia Quinata, Japonská Popínavá Hortenzie Schizophragma Hydrangeoides ´Roseum´, Voňavý Hvězdičkovitý Plamének Clematis Mandschurica, Papratka Červená Athyrium ´Ursula´S Red´, Pestrolistá Popínavá Hortenzie ´Hydrangea Anomala Petiolaris ´Mirranda´, Arabella ´Clematis Integrifolia´ Dvoubarevná Hortezie ´Noblese´,Ananasové Jahody ´Pineberry´, Japonská Ptačí Květina ´Habenaria Radiata´, Plnokvětá Čemeřie ´Helleborus ´Double Ellen Red´, Lilie Magic Star, Růžový Bambus ´Fergesia Sabrida ´Asian Wonder´.

Je toho celkem dost co se mi líbí. Nejsem žádný zahradník, tak netuším, jak hodně jsou fotografie upravené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
new dawn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (309) - 220.54 (?), 10.1.2012 18:27

Podle toho výběru - je to taková pestrá směsice všeho možného - bych to asi riskla a objednala. Dalo by se i jinde, ale zas byste i u levnějších cen platila víckrát poštovné.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zůza2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 191.180 (?), 10.1.2012 18:43

Já třeba ani nebudu objednávat všehno. Zatím jsem vypsala jen to, o se mi líbí. Kdybyh sehnala někde jinde jen něco, tak by mi to taky třeba stačilo :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika