Příspěvky uživatele - new dawn

Drobné zahradní nářadí, 7.12.2022 Obsahuje fotku
Z drobného nářadí používám jen to na obrázcích, vše mám původní už snad 40 let   Lída
Podchozí muchovník k zastínění, 7.2.2022 Obsahuje fotku
Myslíte asi takovýhle? Zatím má asi 3,5m. Je to lamarckův, já ožírám spodní část, ptáci horní. Je aromatický, lze i mrazit. Na koláče, do pohárů, k jídlu jen tak .  Lída
Plíseň bramborová 2021 - stav fronty, 25.7.2021 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes vyfotila a přikládám fotky těch chudáků. Byla stříkána 14.6. a 10.7. zároveň s bramborami Acrobatem. Pak ještě teď 23.7. Ortivou. Brambory (poslední fotka) jsou ještě zelené, plíšně jen sem tam stopa při detailním pohledu.  ... celý příspěvek >
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 26.3.2021 Obsahuje fotku
Jinak z těch rostlin mne napadla stračka (Delphinium) a turan (Erigeron). Stračka je dost vysoká (ale krásná), turany jsou od nízkých až po vyšší k řezu. Obě trvalky jsou v barvách od bílé přes růžovou až do modré (turan) a různé sytosti modré až... celý příspěvek >
Rozestupy mezi rostlinami, 19.8.2019 Obsahuje fotku
Jinak ono třeba pod názvem "trojpuk" můžete mít i různě kvetoucí keře. Na zahrádce mám třeba tyhle (a jsou i jednoduše kvetoucí).        Lída
Poškozené plody ostružin, 16.8.2019 Obsahuje fotku
Ano, červené nebo bílé - viz obr. z netu. Ale na fotkách nejsou jednotlivé kuličky plodů vyschlé - vycucané - jen zrníčka... Na těch mých (foto nemám) to vypadalo, jako když "něco" z těch jednotlivých zrnek vysaje šťávu, až vyschnou, barvu měly... celý příspěvek >
Jaká to je tuje?, 29.7.2018 Obsahuje fotku
Připojuji fotky plodů...     Lída
Neznámá květina, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Některé loni ještě nekvetly a fotky plnokvěté oranžové Fulva Kwanzo a plnokvěté žluté Double River jsem teď honem nemohla najít, ty už mám delší čas. Nějakou další si určitě objednám, ale katalog vychází až v létě a tak se sází většinou v září...... celý příspěvek >
Řez mladé Redhaven, 16.8.2017 Obsahuje fotku
Kamarádka zjara zasadila Redhaven, teď mne požádala o řez (po výsadbě jsem ji seřízla). Protože není moje, raději se tady chci zeptat na názor ostatních. Vyhnala v ostrém úhlu tři hodně silné pruty síly prstu, které již mají nahoře obrost. Kromě toho... celý příspěvek >
Stříška nad záhon, 27.7.2017 Obsahuje fotku
Třeba...
Postřik nebo ne?, 9.7.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, po pátečním krupobití vypadá zahrada jako příprava na siláž. Myslíte, že má smysl kromě rajčat stříknout Acrobatem i nakládačky, případně brambory a cibuli? Nakládačkám a bramborám zůstaly jen šťopky, cibuli kousky natí délky 5-10cm. V době... celý příspěvek >
Co má vrba za problém?, 11.5.2017 Obsahuje fotku
Cestou na zahradu chodím kolem vzrostlé kroucené vrby. Letos je ale něčím napadená, zajímalo by mne, o co se jedná. Na větvičkách jsou chomáče čehosi, v některých místech koruny je vidět shluky napadených větviček již uschlých. Co to je?  ... celý příspěvek >
Kroucení natě cibule, 3.6.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem cibuli dneska vyfotila, odkrývala jsem ji 27.5. Přikládám i fotku s netkankou (švagrová ji ještě neodkryla) - jen tu textilku já dávám o něco volněji.          
Muchovník - jakou odrůdu, 16.4.2016 Obsahuje fotku
Mám jen loňskou fotku v květu, plody jsem nefotila, ale dám sem fotku plodů z netu, jak vypadají. Jinak keř nestříhám, chci z něj mít vícekmenný strom, o plody se klidně podělím s ptáčky, stačí pro všechny (aby mi vše nesežrali, věším CD). Jinak jsou... celý příspěvek >
Jak vytvoři terminál?, 25.3.2016
Dejte fotku na celou korunku, takhle je vidět jen střed.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika