Příspěvky uživatele - 191.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní orchidej, 31.10.2012
Já jsem taky hledala, ale asi neumím hledat - nic jsem nenašla. Takže díky moc za radu
Venkovní orchidej, 29.10.2012
Na jaře jsem dostala zahradní orchidej. Netuším, co je to za druh. podle obrázků na internetu bych řekla, že nějaký druh Střevíčníku. Přestože nevím, jak se o orstlinku starat, orchidej zdrárně roste. Má 3 lístky, ale je maličká. Teď ale nevím, co s... celý příspěvek >
Čočkofazle - jde přesadit?, 14.5.2012
Já jsem původně přemýšlela o kari síti nebo o tom provázku cik-cak, ale podle toho co píšete, by to asi nebylo moc funkční. Tak já to zkusím vymyslet nějak jinak. děkuju za pomoc
Čočkofazle - jde přesadit?, 14.5.2012
Ano, to bude ono. Já jsem to taky neznala. Dostala jsem je, tak jsem to chtěla vyzkoušet. Nikdy jsem nepěstovala ani fazole, takže vůbec netuším, jakou oporu potřebuje. Můžete mi prosím ještě poradit jak vysoká a jak pevná by ta opora měla být? ... celý příspěvek >
Čočkofazle - jde přesadit?, 14.5.2012
Ano, ale pro hrách stačí nízká. Pro fazoli jsem četla, že je potřeba hodně vysoká. Tak nevím
Čočkofazle - jde přesadit?, 14.5.2012
Dostala jsem semínka čočkofazole s tím, že se pěstuje stejně, jako hrách. Teď jsem se ale dočetla, že je potřeba opora nejlépe drátěná. Já mám ale fazoly od plotu cca 2m a za ní ještě hrášek. Co teď s tím? Myslíte, že ji můžu přesadit?
Kdy zasadit?, 5.4.2012
Tak prima. Zítra si udělám sázecí den :-) Děkuju za radu
Kdy zasadit?, 5.4.2012
Dobrý den. Na výstavě jsem si koupila nějaké cibuloviny a taky trvalky. Konkrétně jsou to tyto: Wildtulpen silber-weiss, Narcissus 'Rip van Winkle', Leucojum aestivum, Helleborus Orientalis double, potom 2 Clematisy. Taky tu mám tulipány, Hiacinty a... celý příspěvek >
Jak pěstovat Oleandr, 27.3.2012
Mockrát děkuju za vyčerpávající odpověď. N azahradě máme krásnou černou hlínu, tak použiju tu. :-)
Jak pěstovat Oleandr, 27.3.2012
Prosím poraďte, do jaké zeminy přesadit Oleandr? A jakým hnojivem hnojit? Dočetla jsem se, že je mu nejlíp na jižní straně a že chce mít stále vodu v misce. Je to opravdu tak? Nespálí se mi?
Starkl - zkušenosti, 10.1.2012
Já třeba ani nebudu objednávat všehno. Zatím jsem vypsala jen to, o se mi líbí. Kdybyh sehnala někde jinde jen něco, tak by mi to taky třeba stačilo :-)
Starkl - zkušenosti, 10.1.2012
Konkrétně se mi líbí Čokoládové Víno Akebia Quinata, Japonská Popínavá Hortenzie Schizophragma Hydrangeoides ´Roseum´, Voňavý Hvězdičkovitý Plamének Clematis Mandschurica, Papratka Červená Athyrium ´Ursula´S Red´, Pestrolistá Popínavá Hortenzie... celý příspěvek >
Starkl - zkušenosti, 8.1.2012
Jenže já prohledala internet křížem krážem a nic jsem nenašla :-(
Starkl - zkušenosti, 7.1.2012
Já jsem právě taky vždyky říkala, že od Starkla nikdy nic neobjednám, že ty fotky jsou přehnané, ale když ty rostlinky co se mi líbí jsem nikde jinde nesehnala
Starkl - zkušenosti, 7.1.2012
Přišel mi nový katalog Starkla. Líbí se mi tam spousta rostlinek, které na jinde na internetu nemůžu sehnat. Přemýšlím, jestli mám od Starkla objednávat. Jaké máte s tímto zahradnictvím zkušenosti?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika