Sieberz - zkušenost



Marik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (84) - 67.209 (?) 
13.4.2013 9:54, zobrazeno: 14337x

Dobrý den,

rostlinu, kterou sháním, u nás prodává zatím jen zahradnictví Sieberz. Nenašel jsem tu však zatím moc dobré recenze na toto zahradnictví, prý se to dost podobá Starklu.

Máte s ním někdo dobrou zkušenost? Jaké byly rostliny, které jste obdrželi na dobírku? Rostou Vám, plodí, kvetou, jsou zdravé? Má smysl do toho investovat?

Je to totiž i s dobírkou dost peněz a nerad bych je dával za něco, co mi potom nebude růst a kvést.

Budu rád, za každou zkušenost.

Přeji Vám krásný den,

M.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Violeta - (23) - 18.229 (?), 18.4.2013 14:36

Dobrý den,

já si u fi Sieberz objednávala na podzim sloupovité stromky, keře. Vše dorazilo v pořádku, pěkně zabalené. Jen se mi nezdála švestka, která měla být sloupovitá, ale vypadala úplně jinak než ostatní. Vše jsem pro jistotu nafotila a odeslala. Slíbili případně řešení i za několik měsíců, až se lépe pozná, zda se jedná o klasik nebo sloupovitý strom. No uvidím - stejně si myslím, že to spíš ovlivním řezem. Vše zatím roste, jen u maliny a ostružiny mám pocit, že se nechytly. Ještě si pamatuji, že jsem dodatečně chtěla po mailu poslat návod na pěstování všech stromů, co jsem objednala a přání mi splnili.

Teď jsem objednala minipetunie, tak uvidím, jak dorazí a jak se mi budou zamlouvat. Jejich cena se mi nezamlouvala :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.2 (?), 18.4.2013 17:55

Jen pro pořádek, švestka sloupovitá být nemůže, nemá faktor. V současnosti jej mají jen jabloně, nic jiného. Může tak vypadat, být tvarovaná, roubovaná, ale geneticky sloupovitá není.

K příspěvku výše. Byl jsem u Starkla několikrát a poprvé jsem tam šel poněkud s despektem. A líbilo se mi tam. Nevím jak zásilky, ale přímý prodej je téměř vzorový. Vše označené, oddělené, popsané, s fotkami ovoce. Jak ovocné, tak okrasné. Vše upravené, zalité, ošetřené. Nu a to stojí práci a ta stojí peníze. Několikrát za rok mají tématické akce. Pěkné zahradnictví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Violeta - (23) - 3.114 (?), 19.4.2013 16:20

Tak dnes dorazily petunie a další věci. Vyfotila jsem Vám pro představu zásilku



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.98 (?), 28.8.2019 14:43

Koupil jsem si od nich před 5 lety strom Percoca. Kříženec broskev meruňka. Udavali že je rezistentní vůči kadeřavosti a plody dozrávají na přelomu červenec a srpen. Strom měl být čtvrtkmen. Vloni uz měl 5 metrů výšky... Plody asi 100 ks popadaly nezralé zelené... Trošku nacervenale. Letos je to obr strom obsypaný plody tvrdými jako beton. Přitom meruňky i broskve už mám sklizené. Od počátku trpí na kadeřavost a to tak že nakazil i broskvoň. V říjnu ho vykoou a dám meruňku. Takže za mne Sieberz rozhodně NEDOPORUČUJI. Na mylně informace nalakaji zákazníky... Jen prodat... a mit tržbu. Spokojenost zákazníka je jim ukradená. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Marik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (84) - 67.209 (?), 21.4.2013 21:11

Díky moc, vypadají docela dobře. Přeji Vám, aby se chytli a krásně rostli:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 249.148 (?), 18.6.2021 14:42

Jen přidám aktuální recenzi na Zahradnictví zahradnictví Sieberz.
Na podzim 2020 zakoupené růže dle katalogu - podle barev. V létě 2021 jsem je kontaktovala, protože neodpovídají barvy dodaných růží. Tedy těch, které přežily (cca 2/3 přežily). Reakcí je arogance, oni chybu neudělali atd. K reklamacím chtějí etikety z růží a fotografie všech dodaných. Arogantní přístup a za sebe rozhodně nedoporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 117.150 (?), 17.5.2023 11:07

Copak jasně nevidíte, že se jedná o podvodníky? Vše jsou fotomontáže nereálných rostlin. Přemýšlejte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika