Příspěvky uživatele - 67.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení rostliny, 2.9.2013 Obsahuje fotku
Zdravím a prosím Vás o název rotliny. Děkuji, M.
Alternativní pěstování rajčat, 14.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím a moc děkuji za tenhle povzbudivý a alespoň pro mě přínosný příspěvek. Já letos pěstuji rajčata poprvé. Předpěstoval jsem si je ze semínek, zamulčoval jsem je slámou, ale v těch vedrech jsem i zaléval, proto jsem rád, když čtu, že se to... celý příspěvek >
Brouk určení, 1.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, víte někdo, co je to za brouky? Jsou dva na sobě. Děkuji předem za odpověď. M.
Znáte někdo tenhle strom?, 1.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, znáte někdo název tohoto stromu? Zajímalo by mne, co to je. Děkuji. M.
Živý plot do stínu a vlhka, 7.7.2013
Kdybyste sem dala fotku zdi i se zahrádkou radilo by se lépe:-) M.
Prosím o název rostliny, 7.7.2013 Obsahuje fotku
Kdo ví, co je to za rostlinu? Je zhruba 50-70 cm vysoká. Předem děkuji za určení. M.
Hokaido - problém, 13.5.2013
Hm, to je zajímavá myšlenka, u nás minulý týden jeden den taky hustě lilo. Těžko říct, zda by to tím mohlo být. M.
Hokaido - problém, 13.5.2013
Trochu obavu mám, ale zkusil jsem zasadit 3 teď a 3 mám ještě v zásobě ve fóliáku. Jsou zahrnuté slámou a přikryté netkanou textílií.  A nevíte, čím je to pukání způsobeno? M.
Hokaido - problém, 13.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit. 4. 5. jsem zasadil do připraveného záhonu sazenice dýně hokaido, které doma perfektně rostly a zdály se zdravé. Po zasazení do záhonu však jejich hlavní stonky jakoby pukly a některé větvičky uschly. Rostlina... celý příspěvek >
Pivoňka, 1.5.2013
Dobrý den, poraďte mi prosím, kde sehnat pravou českou pivoňku (Paeonia officinalis "Rosea Plena"), plnokvětou, kvete růžově. Všude prodávají jenom čínské hybridy. Díky. M.
Sieberz - zkušenost, 21.4.2013
Díky moc, vypadají docela dobře. Přeji Vám, aby se chytli a krásně rostli:-)
Postesknutí, 17.4.2013
Pokud Vás mrzí, že Vám na této půdě nic neroste, zkuste si nastudovat a vytvořit tzv. vyvýšené záhony. Dají se založit na kterémkoli podloží a téměř v jakékoli nadmořské výšce, jsou známy i z 1600 m n. m. a krásně na nich vše roste.  M.
Čechřice vonná a růže stolistá, 17.4.2013
Máte už krásný veliký keř:-) Ale poraďtě mi prosím, kde na netu? Nikde jsem je zatím na netu nenašel, že by je prodávali. M.
Sieberz - zkušenost, 13.4.2013
Dobrý den, rostlinu, kterou sháním, u nás prodává zatím jen zahradnictví Sieberz. Nenašel jsem tu však zatím moc dobré recenze na toto zahradnictví, prý se to dost podobá Starklu. Máte s ním někdo dobrou zkušenost? Jaké byly rostliny, které... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika