Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

já si u fi Sieberz objednávala na podzim sloupovité stromky, keře. Vše dorazilo v pořádku, pěkně zabalené. Jen se mi nezdála švestka, která měla být sloupovitá, ale vypadala úplně jinak než ostatní. Vše jsem pro jistotu nafotila a odeslala. Slíbili případně řešení i za několik měsíců, až se lépe pozná, zda se jedná o klasik nebo sloupovitý strom. No uvidím - stejně si myslím, že to spíš ovlivním řezem. Vše zatím roste, jen u maliny a ostružiny mám pocit, že se nechytly. Ještě si pamatuji, že jsem dodatečně chtěla po mailu poslat návod na pěstování všech stromů, co jsem objednala a přání mi splnili.

Teď jsem objednala minipetunie, tak uvidím, jak dorazí a jak se mi budou zamlouvat. Jejich cena se mi nezamlouvala :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika