Bezové víno



host - 142.181 (?)
16.6.2016 16:08

Hlavně nezapomeňte přidat živnou sůl protože bylinný výluh a cukr k výživě kvasinek nestačí. Kvasilo by to velmi neefektivně a lenivě!
*
Víno z květů černého bezu.
ing. Valenta, Příprava domácích vín, (bible domácích vinařů a podobných expedimentátorů).
----------------------------------------------------------------
(Rp. na 5l nádobu)


Květu z černého bezu se v domácnostech, zvláště na venkově, používá k přípravě kosmatic a osvěžujících nealkoholických nápojů. Při tom je víno z těchto květů snad vůbec nejlacinější, ale také velmi lahodné. Svou chutí připomíná muškátové víno. Na kvalitě získává delším uležením.
Postup:
10 okvětí černého bezu očistíme pod tekoucí vodou od prachu a drobného hmyzu, nos-
nou stopku co nejvíce zkrátíme. Květy necháme okapat a spaříme roztokem 1 kg cukru ve 4 l vody. Přidáme 1/2 balíčku živné soli, 10 g kyseliny citrónové (nebo lépe dva na
plátky nakrájené citróny bez jadérek i s kůrou) a po vychladnutí vzklíčené kvasinky. Směs ponecháme asi týden v kvasné nádobě uzavřené kvasnou zátkou. Zákvas procedíme, vymačkáme a mošt ponecháme stejným způsobem kvasit. Víno se velmi brzy čistí a po vykvašení je přetočíme a plníme do lahví.
*
(Omytím květů se zbavíte pylu, považuji to za zbytečné až nevhodné. Ale to je každém, jaký je kdo "hygienik").
Lepší je se důkladně věnovat zbavení se zelených stopek.

Rafael.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3   
host - 194.200 (?), 15.6.2016 20:44, zobrazeno: 20976x

Tak jsme poprvé nasbírali Bezový květ a zkoušíme víno.Na omytých 150 květů bude 30.litrový demižón,6.kg cukru, šťáva z 10.citrónů a ušlechtilé kvasinky do 18% objemového alkoholu.Tak sned to dobře dopadne.

Jestli máte někdo zkušenosti či nějaký tip a radu, tak sem s ní.Budeme potěšeni.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.81 (?), 15.6.2016 23:47

Před spoustou let jsem udělal víno, ale z bezinek. Cca 40 litrů (bezinky, cukr, voda a kvasinky Malaga, Madeira). Asi se povedlo. Bylo temně rudé, suché a těžké. Někteří po něm i oněměli. Bylo předloženo k určení, co je to za víno, „našim vinařům“ (měli společný vinohrad a sklep ve Valticích). Ač se docela picli, nakonec vylučovací metodou dokázali určit pouze to, že se skutečně jedná o víno. wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 142.181 (?), 16.6.2016 16:08

Hlavně nezapomeňte přidat živnou sůl protože bylinný výluh a cukr k výživě kvasinek nestačí. Kvasilo by to velmi neefektivně a lenivě!
*
Víno z květů černého bezu.
ing. Valenta, Příprava domácích vín, (bible domácích vinařů a podobných expedimentátorů).
----------------------------------------------------------------
(Rp. na 5l nádobu)


Květu z černého bezu se v domácnostech, zvláště na venkově, používá k přípravě kosmatic a osvěžujících nealkoholických nápojů. Při tom je víno z těchto květů snad vůbec nejlacinější, ale také velmi lahodné. Svou chutí připomíná muškátové víno. Na kvalitě získává delším uležením.
Postup:
10 okvětí černého bezu očistíme pod tekoucí vodou od prachu a drobného hmyzu, nos-
nou stopku co nejvíce zkrátíme. Květy necháme okapat a spaříme roztokem 1 kg cukru ve 4 l vody. Přidáme 1/2 balíčku živné soli, 10 g kyseliny citrónové (nebo lépe dva na
plátky nakrájené citróny bez jadérek i s kůrou) a po vychladnutí vzklíčené kvasinky. Směs ponecháme asi týden v kvasné nádobě uzavřené kvasnou zátkou. Zákvas procedíme, vymačkáme a mošt ponecháme stejným způsobem kvasit. Víno se velmi brzy čistí a po vykvašení je přetočíme a plníme do lahví.
*
(Omytím květů se zbavíte pylu, považuji to za zbytečné až nevhodné. Ale to je každém, jaký je kdo "hygienik").
Lepší je se důkladně věnovat zbavení se zelených stopek.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.2 (?), 18.6.2016 14:13

Před heřmánkem smekni, před bezinkou klekni.A to celkem dozajista bude platit.Prý je lečívá od květů až po kořen.

No i já jsem se letos prvně nechal zlákat k výrobě vína.Stalo se to asi tak...

Kvůli te potvoře vrtuli třešnové, a jejímu včasnému postřiku proti ní, jsem tak dlouho pečlivě sledoval průběh kvetení bezu černého, až jsem přišel na to, že by se z těch květů dalo něco kloudného a chutného vyrobit.

Našel jsem různé recepty na netu.ale usoudil jsem, že letos už sirob, ani marmeládu dělat nebudu...,dokonce ani nebudu dělat osmažené kosmatice.Pro ty, kteří o tom, tak jako já jaktěživ neslyšeli, krátce osvětlím.Jsou to obalované, smažené bezové květy.Recept po mě nechtějte.

Nakonec jsem usoudil, že nejlépe mě bude vyhovovat dobré léčivé víno na zimu, nebo letní, vodou vylehčené bezové vinné pití.

Recept pro výrobu bezinkového vína jsem použil takový.Svařit na tři litry vody 1.2kg. cukru.Po vychladnutí přidat 6-10květů zbavených třapiny, přidat nakrájený citron, a vinné kvasinky.Množství si lze poměrově upravit dle svého.Demižon, nebo sklenici uzavřít.A už to dva týdny kvasí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 194.200 (?), 18.6.2016 17:53

Květy Bezu neobsahují moc výživnách látek pro kvasinky, není to ovoce či jiný plod, takže radši přidám i živnou sůl.tím se nedá nic zkazit.Budu teprve odstraňovat květy a dolévat demižón cukerným roztokem.tak tam ž.sůl přidám.Kvasinky Haris Premium jsou sice kvaita, ale jen ten cukr jim moc potravy nedá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 136.89 (?), 18.6.2016 18:15

Jménem hladových a živořicích kvasinek se za přidání živin moc přimlouvám!

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 194.200 (?), 22.6.2016 15:44

Po přidání živné soli to bublá dosti divoce, cca 2krát za vteřinu, tak se to musí víc hlídat.Tak mi víno jestě nebublalo, snad to nebude mít nějaký neblahý vliv.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 121.240 (?), 26.6.2016 18:25

Ahoj,

Mám květy už deset dní a málo to bublà-- tak po dvou vteřinách - živnou sůl jsem dal 1a1/2 vinka na 15L mám přidat kvasinky které bych znovu rozdělal nebo ž.sůl? A kolik?

Chtěl jsem už stáhnout květy..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.29 (?), 26.6.2016 19:05

To je divné, kolik bylo dáno cukru a kolik kiseliny citrónové.Taky záleží na teplotě a pak jestli není problém v těch kvasinkách, ono se určitě vyplatí použít kvalitnější kvasinky a taky pozor na dobu expirace.Stává se že i koupené kvasinky jsou již né tak kvalitní, protože se skladovaly bůh ví jak.Ten poměr se mi zdá nic moc určitě bych těch kvasinek dal víc, nutno rozjet zvlášť v cukerném roztoku či moštu a přidáním živné soli se taky nic nezkazí.Ty květy bych stáhl, ony už toho ze sebe moc nepustí a mohlo by se to začít kazit-vznik plísně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 134.209 (?), 26.6.2016 19:36

Třeba to málo bublá jen proto, že je to špatně utěsněno...
Ale to na povaze dotazu moc nemění.
*
Květy by už po takové době měly být odstraněny a měl by kvasit, dokvašovat jen čistý mošt.
*
Ale jaký a v jakých podmínkách?
Teplota, změna cukernatosti, chuť, čištění - nastupující čirost vína, sedimentace zákalu, usazování mrtvých kvasinek(bílých kalů na dně) apod.

Nedá se tak jednoduše na dálku radit...
Snad jen to, že ve všech fázích výroby to musí být pitné a chutné...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika