Příspěvky uživatele - 121.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezové víno, 27.6.2016
Špatně jsem to napsal, cukru je tam 3x1Kg. Už tam mám květy deset dní, kvasnou zátkou de bublinka po pěti vteřinách. Teď mě zajímá - stáhnout z květů a přidat živnou sůl, nebo kvasinky?
Bezové víno, 26.6.2016
Do 15L čistého demižonu 3x 4,5L vody, 1kg cukru převařený s květy bez stonku,1,5g Spiriferm kvasinek, 1,5 sáčku živné s., 2x plátek citrónu a kvasná zátka...
Bezové víno, 26.6.2016
Dal jsem 1Kg cukru na 4,5L vody převařil- 3x. U první várka jsem nebyl, tu dělala žena když jsem přišel, tak už se voda s cukrem vařila i s květama😞 tak možná ťím. Teď se ďívam na kvasinky Spiriferm a zaruční doba je do 10.7.2016 tak snad v... celý příspěvek >
Bezové víno, 26.6.2016
Ahoj, Mám květy už deset dní a málo to bublà-- tak po dvou vteřinách - živnou sůl jsem dal 1a1/2 vinka na 15L mám přidat kvasinky které bych znovu rozdělal nebo ž.sůl? A kolik? Chtěl jsem už stáhnout květy..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika