Příspěvky uživatele - 107.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezové víno, 7.7.2016
určitě se snazím aby to víno bylo.O.k.ale je mi nejisté jak má to Bezové chutnat a popis info je supr... dekuji 
Libeček usychá, 7.7.2016
Nevím proč mi usychá Libeček, vláhy slunka všeho má dost, akorát je zasazen hned vedle rajčat, tak jestli to není tím.Poraďte prosím.Je zasazen teprve letos poprvé, nemám zkušenost.
Bezové víno, 7.7.2016
Tak víno už 5.7. dokvasilo vůbec už žadné bubláni, takže stočeno a už se krásně čistí.Jen se mi zdá poněkud trpké těch 7.kilo cukru na 30.demižón je asi málo kdyžtak dosladím 2.kily cukru nemám totiž jak porovnat jestli je sladké dost.Máte někdo... celý příspěvek >
Bezové víno, 26.6.2016
To neni dobré květ či plod varem projít nesmí, pak to ztrácí smysl, ten poměr cukru není špatný, ale co žiná sůl a kvasinky jsou vždy v nějakém poměru vůčíi moštu či rmutu a teplota.Neznám tyto kvasinky tak nemohu hodnotit.Ale vy nepíšete celkově... celý příspěvek >
Bezové víno, 26.6.2016
To mohu jen souhlasit, protože se to chová každému jinak a sice je nějaký univerzálni klíč jak na výrobu a postup, ale každý má jiné chutě a to se vlastně při výrobě vína liší.Ale určitě ty základní pravidla platí a pokud se to někde zvrhne, tak je... celý příspěvek >
Domácí víno z ananasu, 26.6.2016
Zajímá nás to všechny jak to víno dopadlo, prosím podělte se s námi o informaci o výsledném produktu.
Bezové víno, 26.6.2016
To je divné, kolik bylo dáno cukru a kolik kiseliny citrónové.Taky záleží na teplotě a pak jestli není problém v těch kvasinkách, ono se určitě vyplatí použít kvalitnější kvasinky a taky pozor na dobu expirace.Stává se že i koupené kvasinky jsou již... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika