Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná



host - 189.156 (?)
12.8.2018 8:45

Inu máme podobné zkušenosti s touto odrůdou. U mě taky letos první úroda, čekal jsem na ni snad 7 let, možná i více. Listy na jednom stromku mám vyloženě flekaté, ale na pplodech se šarka zatím neprojevuje. Uvidímě jak to bude v dalších letech...

           Ing. Fidla

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 11.8.2018 10:34

Já jsem Hamanovu musel zlikvidovat - opravdu s těžkým srdcem - právě kvůli šarce kolem roku 1990. Od té doby jsem ji znovu nezkoušel. Nechci rozebírat, jestli je něketrá z nových tolerantních pološvestek srovnatelná s Domácí. Jistě, není odrůda, která by pravou švestku překonala ve všech vlastnostech. Ale ty nové bych nezatracoval. Díky jim už bezmála 2 měsíce víme, jak slivoně chutnají, což dřív nebývalo. Takové Katince možná do kvalit Domácí kousek chybí, ale v červenci je mi to opravdu jedno. Hanita, Haganta, Topfive, Toptaste, Gabrovská Č. rodna chuťově srovnatelné jsou, pokud mají jistý odstup, rozhodně ne dramatický.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.156 (?), 11.8.2018 13:40

No já jsem rád, že Hamanovu chválíte, protože pokud se pamatuju třeba Petr z Pardubic ji spíše kritizoval. Je otázka ale zda měl opravdu Hamanovu. Napsal bych ještě pár slov k Hanitě, protože tady úplně nechápu její současnou popularitu, protože je opravdo o dost jiná než Domácí. Vadí mi hlavně dvě věci. Až přílišná nakyslost a nedostatečná štavnatost, což ale saozřejmě ůže být způsobené napadnutím šarkou. Vzhledem k tomu, že si nemohu dovolit kácet každý napadnutý strom, protože to bych jen kácel, sadil a kácel a zase sadil, tak tu potřebuju odrůdy, které i přes infikaci budou přinášet kvalitní plody. Třetí věc co mi vadí na Hanitě, je sklon k přeplozování, resp. plody jsou při vyšší násadě v podstatě o ničem. Uznávám že tohle je má chyba, nakolik očividně tato odrůda chce více řezat na podporu růstu a omezení plodnosti. Ke kladům Hanity bych zdůraznil neatraktivitu pro pilatku a taky v podstatě imunitu k monílii, která vynikne o to více, protože stojí vedle Durancie.

Jinak kdybych měl vybrat 3 chuťové Topy letošní švestkové sezony, tak to je Hamanova, Zelená rengloda a Nancyská, kupodivu samé staré odrůdy. Prostě stará kvalita nejde nahradit. Hodně letos ještě očekávám od Těchobuzické, tedy novější odrůdy,  která letos vypadá hodně ale hodně zajímavě...

                                           Ing. Fidla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 208.213 (?), 11.8.2018 15:50

Dobrý den, taky se musím dnes připojit k opěvování Hamanovy švestky, parádní švestková chuť a ta šťavnatost, u nás tedy zatím jen u červavých plodů, protože jinak jí ke zralosti nějaký týden schází. Mám cca 3 m vysoký košatý stromek, který plodí teprve prvním rokem, s velmi vysokou násadou plodů. Na listech jsou výstavní projevy šárky, na plodech jsem ovšem žádné zatím neobjevil. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.156 (?), 12.8.2018 8:45

Inu máme podobné zkušenosti s touto odrůdou. U mě taky letos první úroda, čekal jsem na ni snad 7 let, možná i více. Listy na jednom stromku mám vyloženě flekaté, ale na pplodech se šarka zatím neprojevuje. Uvidímě jak to bude v dalších letech...

           Ing. Fidla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.250 (?), 12.8.2018 11:14

Také mne Hammanova zarodila po mnoha letech. Už před rokem tam bylo pár plodů. Habitus i list na ní vypadá zdravě i když je obklopena stromy se šarkou. Žádná švestka okolo nemá takový dobrý vzhled.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 11.8.2018 16:07

Myslím, že Petrova kritika Hamanovy bude způsobena taky šarkou. Někdy nejsou projevy choroby na plodech zřetelné, jen je horší kvalita a chuť dužiny. Co s týče Hanity, až do nynějška jsem jí vyčítal malou plodnost, letos se láme jedna větev za druhou.
   Zelená renklóda a Nancyská mají letos dobrý rok. Obě jsou chuťově typické převahou cukrů nad kyselinami, podobně jako Lipnická. Podobná je i Těchobuzická - ostatně je to kříženec švestky a ryngle. Já ale v chuti slivoní muluju tu typickou kadlátkovou voňavě nakyslou příchuť - říkám jí švestkovina. Cítit je samozřejmě v Domácí, ale i v Katince,  Tuleu gras, Č. rodné, Gabrovské, ale v reklódách a mirabelkách není. Tím neříkám, že jsou špatné. Ta vůně se pak dostává i do pálenky.  Ostatně destiláty z mirabelek, renklód a špendlíků se od pravých slivovic chutí hodně liší, zatímco destilát z Katinek skoro vůbec. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 110.6 (?), 22.9.2018 9:26
Pán Hlavatý, musím Vás sklamať ale slivky na Vašich fotkách určite nie sú Bystrické. Podľa Vášho popisu a podľa tvaru plodov by zodpovedali tunajšej krajovej odrode (juh stredného Slovenska -Novohrad). Tu sa volajú "Cecúšky". Sú chuťovo porovnateľné ak nie ešte lepšie ako Bystrické. Všetci pestovatelia si ich pochvaľujú. Ešte som nevidel, že by niekto na listoch či plodoch Cecúšiek mal čo len náznak šárky. Buďte rád že máte túto odrodu a množte si ju odkopkami. Tu mnohí pestovatelia museli Bystrické vypíliť ale Cecúšky rodia spoľahlivo každým rokom a šárka sa ich nedotkne. Cecúšky sú vynikajúce na lekvár, kompóty a samozrejme do suda.M.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.137 (?), 22.9.2018 10:04
110.6: Sklamať ma nemôžete, pretože sám dosť silno pochybujem že ide o Bystrickú. Vaša teória ale neobstojí - spomínaný strom má masívnu šárku už mnoho rokov (ale iba na listoch, nikdy nie na plodoch). Strom naštepil ešte môj starý otec asi pred 40 rokmi, štep mal od známeho ktorý nikdy nič iné ako Bystrické nepestoval. Ani jeden z nich nikdy nebol v oblasti Novohradu. Pridám ešte pár fotiek z tohto roku. Myslím že pred časom sa pán Jiří 1968 (ktorý je tu asi najväčší expert na slivky) vyjadril, že by mohlo ísť o nejaký klon Domácej (Bystrickej). IH




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 22.9.2018 12:57

Těch klonů Domácí švestky je spousta. Dvořák (1978) uvádí ty nejznámější: Dolanka, Bystrická muškátová, Jiráskova, kostelecká, kouřimská, Pacholíkova, patřínská, dušičková, předmostecká, Srbova raná, Srbova velká, šlapanická (Kadlecova), toušická, vinická. Nakolik jsou to skutečně jiné klony, těžko říci, DNA analýza se tehdy zřejmě neprováděla.    Sám jsem si v té době naštěpoval jednu pravou švestku z Mařatic, vypadala jinak než ty moje, byla větší, světleji modrá a sladší. Když mi štěp zaplodil, nelišily se plody od těch místních.
   Bystrická muškátová se podle Dvořáka ve vzhledu a velikosti plodů od ostatních klonů neliší. Dužina je ale víc dooranžova a má muškátovou příchuť. Plodnost je oproti jiným klonům nižší. Na Slovensku někteří pěstitelé nazývají Bystrickou a v Maďarsku Besztercei szilva obecně Domácí švestku (Hauszwetsche, Požegača, Wegierka zwykla, German Prune, Kadlátka...) a Bystrickou muškátovou B. (musketály sz.) mají za jinou odrůdu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 22.9.2018 15:53

Vpodstatě souhlas, tyhle odrůdy jsou moje srdeční záležitost a za pár desetiletí jsem si několika rozdílů všiml.Bystrické mají jak píše pan Vysloužil jen střední plodnost, v průměru mají o 20% větší plody (může to být nižší plodnosti) a jsou mnohem citlivější na jarní mrazíky, kdežto Domácí jsou tady nejodolnější ze všech odrůd co jsem vyzkoušel.Jěště by k nim připojil Valašské trnky, někdy též Beskydské, habitus stromů, tvar a velikost plodů i chuť jsou podobné, jen kvetou velkým květem a zrají asi o týden dřív.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika