Odrody 2018



Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 224.76 (?)
20.9.2018 9:10

"40 hroznů na hlavě se na chuti neprojevilo" - jak to víte? Měl jste vedle pro srovnání stejnou odrůdu s 5-10 hrozny? Nejde jen o cukr, ale i o aromatické látky..."

Odrůda plodí nějakých 12 let a za tu dobu má člověk tu chuť zažitou a může porovnávat a nevidím tam rozdíl od let, kdy na keři bylo 5, 10 nebo 15 hroznů.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
zyjan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (512) - 228.1 (?), 20.9.2018 0:37

Nerikam, ze me uz nemuze nic prekvapit, ale uz je to skoro pravidlem, ze cim vetsi hrozny a bobule, tim slabsi chut. Vyjimky tu jsou, ale ty co znam maji zase jine vady - napr. spatnou odolnost.

Co se tyka "velkych oci", ty si zatim nechejte a pockejte na dalsi plodenstvi. Prava kvalita, at uz co se tyce velikosti nebo i chuti se objevi v pozdejsich letech - podle prvni ani druhe plodne sezony ji nemuzete posuzovat. - A k tomu samozrejme zalezi na hnojeni - reva Vam z neceho tu hmotu musi udelat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.2 (?), 20.9.2018 7:58

mě by zajímalo, jak jsou na tom chuťově. Zatím z těchto odrůd mám velmi zobecněný pocit, že jsou velice úrodné, poměrně odolné plísni, nikoli padlí, velkoplodé, zpravidla šťavnaté, ale chuťově mi přijdou prázdnější, tak nějak marketové. Když vedle nich položím na stůl plně vyzrálé staré odrůdy (u mě Glenora, Nero, Chrupka...) jsou chuťově zajímavější a lahodnější.

"40 hroznů na hlavě se na chuti neprojevilo" - jak to víte? Měl jste vedle pro srovnání stejnou odrůdu s 5-10 hrozny? Nejde jen o cukr, ale i o aromatické látky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 224.76 (?), 20.9.2018 9:10

"40 hroznů na hlavě se na chuti neprojevilo" - jak to víte? Měl jste vedle pro srovnání stejnou odrůdu s 5-10 hrozny? Nejde jen o cukr, ale i o aromatické látky..."

Odrůda plodí nějakých 12 let a za tu dobu má člověk tu chuť zažitou a může porovnávat a nevidím tam rozdíl od let, kdy na keři bylo 5, 10 nebo 15 hroznů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.2 (?), 20.9.2018 9:26

a byl ten keř stejně silný když měl 5 hroznů jako při 40? Ono to není o počtu hroznů, ale o zatížení na listovou plochu s přihlédnutím ke stavu rostliny, počasí, zálivce, agrotechnice. U mě je každý rok jiný, jsem v relativně okrajové oblasti...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 224.76 (?), 20.9.2018 9:43

V prvních, řekněme, 5 letech byl keř samozřejmě menší, dále "udržován" na délku konstrukce. Nezalévám, na jaře dávám menší dávku Cereritu. Vliv zatížení na chuť hroznů je naopak výrazný u Diamantu nebo Primu, méně u Olšavy a minimálně pak u Chrupky červené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 91.156 (?), 20.9.2018 14:19

Máte pravdu, v honbe za bobuľami 20 g + sa niekedy chuťové vlastnosti dostávajú na druhú koľaj. Ale nedá sa všetky nové odrody hádzať do jedného vreca. Veľa ich obstojí aj v konkurencii Vami menovaných. Ja tiež porovnávam s Nerom a čo je chuťovo horšie, ide po pár rokoch preč (napr. Sfinks teraz preletí komínom). Novinky sú po chuťovej stránke vždy mačka vo vreci. Po pár rokoch si na niektoré nikto ani nespomenie a niektoré sa po pár rokoch množia doslova z každého očka. Všetko preverí čas. Treba si len správne vybrať. Radovan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 101.32 (?), 23.9.2018 22:01

"uz je to skoro pravidlem, ze cim vetsi hrozny a bobule, tim slabsi chut. Vyjimky tu jsou, ale ty co znam maji zase jine vady - napr. spatnou odolnost."

To je jistě zajímavý problém - vztah velikosti plodů a chuti. Někdy před rokem jsem četl o jahodách, že údajně v rámci jedné odrůdy se do plodů přes stopku dostává konstantní množství chuťových látek, ve velkých plodech jich je tedy menší koncentrace na jednotku velikosti, a proto jsou menší plody chutnější než větší (protože první plody bývají největší a pak se jejich velikost snižuje, má to být důvod toho, že nejranější plody jahod nejsou tak chutné jako pozdnější). Bohužel jsem si pramen této informace nepoznamenal. Možná je to pravda, možná ne.

Třeba u jablek toto určitě neplatí, např. velké plody Rubínu nejsou o nic méně chutné než plody menší (dokonce ty úplně malé mají chuť spíše horší). Rovněž meziodrůdově nemají velkoplodé odrůdy (např. Rubín, Admirál) o nic horší chuť než odrůdy s plody menšími..

Jak je to u révy? Zcela laicky - zřejmě tam nějaká nepřímá úměra mezi velikostí bobulí a chutí (resp. množstvím aromatických látek na jednotku velikosti) bude, protože moštové odrůdy (kde pohledová stránka hroznů je nepodstatná) mívají bobule velmi drobné. Tohle by si ovšem zasloužilo pohled odborníka a ani ten by to neměl s tak subjektivní záležitostí jako je chuť snadné.

Pokud ovšem budu srovnávat konkrétní odrůdy, např. v tomto tématu zmíněné Chrupku a Poslannik, tak mohu subjektivně uvést, že jsou chuťově srovatelné, tedy obě odrůdy mi velmi chutnají. Přejděme ale k dalším vlastnostem. Jistě jsem si vědom, že Poslannik je zcela nový a nevyzkoušený, ale i první plodnost něco napoví. Tedy mladý prostokořenný keř, zasazený na konci května 2017, přežil koncem února 2018 holomráz -20 a měl v roce 2018 tři hrozny, největší přes kilogram (nepovedený obrázek). Keř byl hodně přetížený, přesto se hmotnost bobulí blížila 20 g. Za celou sezónu byly pouze dva postřiky sírou proti padlí, tolik k odolnosti. Jak by asi za stejných podmínek vypadala Chrupka?

Ať pořád neopěvuji jen Poslannik, u kolegy jsem letos ochutnal odrůdu Everest, bobule také kolem 20 g, a rovněž mi velice chutnala. Existuje více velmi chutných muškátů s bobulemi do 15 g (např. Sponsor nebo Landyš) atd. Na druhé straně jsou velkolepě vypadající odrůdy z východu, které u mne byly chuťově prázdné. Nebudu je jmenovat, protože to může být i otázka roku, místa nebo zatížení keře. Např. moje silně zatížená Bažena chutnala jako sladká voda, u kolegy byla zatížena výrazně méně a bobule byly větší a chutné.

Stručně na závěr. Mohu srovnávat, a proto si dovolím tvrdit, že mnohé odrůdy z východu jsou chuťově srovnatelné s tradičními odrůdami pěstovanými u nás, bobule i hrozny jsou však často násobně větší. I z hlediska odolnosti se mohou směle měřit s Nerem, Krystalem, Primem nebo Solarisem (ten poslední byl letos u souseda zcela zničen padlím).


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
zyjan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (512) - 228.1 (?), 25.9.2018 19:14

Pravda, kdysi jsem v Lednici na exkurzi u pana Pavlouška ochutnal Talisman - velmi velké bobule a chuť byla ucházející - Sponzor je potomkem Talismanu, pokud se k tomu přidá ještě muškátové aroma, může to být chuťově vynikající odrůda. - Na chuti a kvalitě se vždy podepisuje i zatíženost a také letošní počasí kvalitě hroznů a zvláště jejich chuti velmi přálo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 22.9.2018 19:45

Ty novinky jsou krásné. Škoda, že se ty lepší odrůdy musejí tolik chemicky ošetřovat. U nás se produkce zaměřuje na známou klasiku. Je zajímavé, že ty nejkvalitnější moštové odrůdy nejsou vizuálně nejhezčí.

Prodej hroznů na venkovském tržišti (BG)
Prodej hroznů na venkovském tržišti (BG)
Hrozny 2
Hrozny 2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1597) - 165.146 (?), 24.9.2018 20:52

Sufolk Red - 2018 - připájím pár snímků pro zajímavost této labruskové bezsemenné odrůdy.




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika