Příspěvky uživatele - 228.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba révy vinné, 25.9.2018
Jsou-li zdřevnatělé, pak je to v pořádku. - Rozrostlé výhony bych neřešil - pokud je teď ostříháte, mohlo by to pro révu znamenat signál, že se má začít znovu rozrůst. - Co omrzne, to omrzne, hlavní je, že zdřevnatělé části s očky přežijí zimu -... celý příspěvek >
Odrody 2018, 25.9.2018
Pravda, kdysi jsem v Lednici na exkurzi u pana Pavlouška ochutnal Talisman - velmi velké bobule a chuť byla ucházející - Sponzor je potomkem Talismanu, pokud se k tomu přidá ještě muškátové aroma, může to být chuťově vynikající odrůda. - Na chuti a... celý příspěvek >
Výsadba révy vinné, 25.9.2018
Záleží v jakém stavu Vám sazenice přišly. V předminulém roce jsem si na podzim v září objednal dvě sazenice bezsemenných odrůd, které byly bez listů a dřevo bylo nezralé - zelené. - Na námitku mi prodejce odpověděl, že to ještě obrazí a mám to prý... celý příspěvek >
Výsadby vinné révy, 25.9.2018
Tady budu pesimista - máte-li teď na podzim révy k výsadbě v tomto stavu, tak zimu pravděpodobně nepřežijí. Šanci budou mít ty, které mají aspoň po první čípek uzrálé, hnědé dřevo. Pak je ještě šance, že by mohla réva vyrašit ze skrytých oček -... celý příspěvek >
Réva ze semínka - pecičky, 21.9.2018
1:100 ze budou velke a ze budou pravidelne plodit? Proc by nemely? Vsechny nove, ale vlastne i stare odrudy jsou z "pecicky".
Odrody 2018, 20.9.2018
Nerikam, ze me uz nemuze nic prekvapit, ale uz je to skoro pravidlem, ze cim vetsi hrozny a bobule, tim slabsi chut. Vyjimky tu jsou, ale ty co znam maji zase jine vady - napr. spatnou odolnost. Co se tyka "velkych oci", ty si zatim nechejte a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika