Příspěvky uživatele - Mičurin II

Lišejník na švestce, 14.3.2024
Ošetřuji angrešty každý rok na začátku květu Kumulusem (sirný připravek) proti americkému padlí, přesto mám na kmínku a starších větví hojně lišejníku.Asi to zkusím ručně ačkoli jeden stromek jsem ošetřil letos mědí a čekám co to udělá.Zbytek mědi po... celý příspěvek >
Hnůj, 10.3.2024
Pane pp. ignorujme je.Mají svoji vizi a nějaké souvislosti a důsledky je nezajímají.Za to nejsou placeni. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Hnůj, 9.3.2024
Na nějaké cinknuté socialní a ekonomické rozbory nejsem zvědavý.Souhlas, nemá cenu o tom diskutovat až život ukáže kdo padne hladem na držku zda aktivista z neziskovky či zahradkáři kteří mají znalosti o pěstování ovoce zeleniny a umí si je... celý příspěvek >
Hnůj, 9.3.2024
Víte pane 80.225 já zase nechci povině sponzorovat z peněz daňových poplatníků aktivistu z neziskovy který tady trousí jasné nesmysly a dokonce argumentuje rubrikou seznam medium kterou soudný člověk nemůže brát vážně.Tuším před dvěma nebo dvěma a... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 8.3.2024
Hmmm, pěkně zapěstovaná broskvička na kotlovou korunu. Podle fota máme stav vývoje vegetace stejný.Finální řez bude zřejmě teprve prováděn ne? Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Hnůj, 8.3.2024 Obsahuje fotku
Škoda pravých nebo nepravých hoven pro tyto prznitele. Lepší by byla kejda z prasečáku hovnocucem.Aspoň by si to pár dní užili. Hujeři cizích zájmů. Toto jsou jejich výsledky. - viz příloha Zahradě zdar  - Mičurin II (470 m)
Kadeřavost broskvoně 2024, 5.3.2024
Neřídím se prášením jehněd lísky, takže Vám neodpovím.Orientačně pozoruji zda angrešt nemá zelené špičky ale to není směrodatné.Mám vedle sebe dva angrešty a rozdíl kdy ukáží špičky je mezi nimi určitě týden. Takže angrešt, intuice a hlavně pohled na... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 5.3.2024 Obsahuje fotku
Včera jsem provedl druhý postřik mědí (Champion) na předloní vysazeném stromku FM. Nikdy jsem mědí dvakrát neošetřoval ale letos mě trochu vyděsil únor a broskvička začala cukat.Tak jsem ji ošetřil i v únoru.Na snímcích vegetační stav broskve.Detail... celý příspěvek >
Rosolovitá hmota z kmene broskvoně, 4.3.2024
Opět to nešťastné mulčování.Kolikrát to tady bylo. Jsem přesvědčen o škodlivosti této činnosti na zdravotní stav kůry stromků zvláště když se mulč dotýká kůry.Při rozkladu mulče dochází zřejmě k vývoji dřevokazných hub, jiné vlhčí mikroklima a... celý příspěvek >
Sandra (šlechtitel p.Buzrla), 1.3.2024
Trochu optimismu.Kamoš četl naši diskuzi a odpoledne mě zamailoval abych rozhodně Sandru nelikvidoval.Měl stejnou zkušenost z první úrody jako já.Loni měl druhou a ta byla chuťově vynikající.Hodně ji chváli.Je to rovnej chlap tak to sedí. Zahradě... celý příspěvek >
Honeycrisp, 1.3.2024
Klidně si namlouvejte dál.Posouzení oborné instituce nemusíte akceptovat ale napsat o nich že jejich posouzení jsou lživé jak váš kolega ráno napsal je hodně za hranou.Nemluvě o příloze č.4 která při posouzení ročníků 2016 a 2020 neodpovídá originálu... celý příspěvek >
Honeycrisp, 29.2.2024 Obsahuje fotku
Právě že věřím vlastní zkušenosti a vše co jsem napsal o Admirálu jsou moje zkušenosti včetně chuti a skladovatelnosti. Národnímu odrůdovému úřadu je podsouvána nedůslednost.V situační zprávě ovoce z roku 2016 (obr.1) je napsáno skladovatelnost do... celý příspěvek >
Strih v 2 roku, 29.2.2024
Pan SPCH Vám správně odpověděl jeho nezaměnitelným stilem. Přeložím.Silnější výhon má dominantní růstovou převahu a tím narušuje růstový vývoj ostaních větví a hormonii vývoje celého stromku. Dnešní snímky ukazují na pěkně zapěstovanou korunku a bylo... celý příspěvek >
Nashi Hosui - půjde zachránit?, 29.2.2024
Držel bych se doporučení pana Kukyho.Nakaženou větev odstranit jak naznačil akorát tu zdravou by bylo dobré zkrátit asi o půl metru výše aby se mohlo kde vytvořit nové rozvětvení (korunka).Jestliže se takto nashi nechová po řezu nechť mě pan Kuky... celý příspěvek >
Honeycrisp, 28.2.2024
Děkuji pane Waltře, nebudu,to není ovocnařina ale posudek politruka. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika