Příspěvky uživatele - Daník

Psí exkrementy do kompostu, 19.6.2019
Já tedy psí exkrementy likviduji v popelnici. Nejsem v kompostech schopen dosáhnout všude optimálních teplot pro likvidaci choroboplodných zárodků, které mohou být i u odčervovaných psů. Stačí mi, kolik mi v kompostu přežívá houbových patogenů typu... celý příspěvek >
Moruše, 14.6.2019 Obsahuje fotku
včera
Moruše, 14.6.2019 Obsahuje fotku
U mě začala sezóna naplno, snad se povede nějaká marmeláda
Moruše, 12.6.2019
zakořeňují se opravdu špatně, dřevité řízky se tváří dlouho jako živé, ale nemají kořeny. Ty zelené až polodřevité někdy v létě, zkusit s patkou, do perlitu pod igelit, do stínu, perlit v misce s vodou a zbavit listí až na kousínek - pak byla asi 20%... celý příspěvek >
Moruše, 12.6.2019
Přesně, inteligentní střih je absolutně nejlepší! Pendula se na jaře zkracuje u každého prutu na několik oček pokud možno ven z koruny. Videí je na webu spousta
Moruše, 11.6.2019
Přesně, inteligentní střih je absolutně nejlepší! Pendula se na jaře zkracuje u každého prutu na několik oček pokud možno ven z koruny. Videí je na webu spousta
Moruše, 10.6.2019
já mám na zminovaném keři 3 větve - 2 kvetly čistě samičími a jedna samčími květy. Na té co kvetla samčími jsem pár plodů taky našel. Mám pocit, že loni kvetl jinak, třeba se tak rozhodne...
Moruše, 10.6.2019
zkuste zelené řízky do perlitu, někdy v červenci, stimulátor, sáček, ponechat jen kousek horního listu.
Moruše, 10.6.2019
řekl bych podnož klasický semenáč alby a roub pendula, co jiného. Vyvazovat lze, já jsem ji zvednul asi o půl metru. Plody co do velikosti a chuti jsou u mojí penduly pouze podprůměr.
Malinik co mu chybi?, 27.5.2019
Listy by mohly být spálené od slunce po přenesení na jižní balkon. O víkendu byla nějaká ozonová díra, potkal jsem i pár spálených kamarádů, kteří intenzivně pracovali na zahradě v trenýrkách...;-)
Moruše, 27.5.2019
Ono to bude asi ještě složitější, než jsem v předešlých příspěvcích myslel - U Morus rubra (červené) jsem četl o dvoudomosti (samčí stromy, samičí stromy), ale wiki uvádí, že se "mohou občas objevit na jednom stomu oba typy květů". Ráno jsem studoval... celý příspěvek >
Moruše, 26.5.2019
a vy jste roubovaly rouby z neznámého stromu, nebo jste chtěly naroubovat samce???
Majovky 2019, 22.5.2019
a je to Merchat? Na webu píšou, že Merchat dozrává v 6 třešňovém týdnu jako polopozdní?! Já bych chtěl ranou, na později mám Kordii
Vysoká násada na jabloni, 20.5.2019
Zajímavé a kdepak to zhruba je? Já budu mít pár jablek, kberu to jako daň za loňské nekontrolované přeplození, metráky jablek ve sklepě a hektolitry kvasu v pálenici. Na druhou stranu ušetřím práci a postřiky. Slibně vypadají meruně, slivoně asi... celý příspěvek >
Majovky 2019, 20.5.2019
Ranou mám Helgu na Gisele5, u mě stojí za pr+d. Krásně kvete, ale výsledkem je pár třešní na každé větvi. Přitom hned vedle je obsypaná Kordia a v okolí desítky opylovačů. Máte nějaký tip na ranou třešeň?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika