Příspěvky uživatele - babča

jak přezimovat kalu?, 11.11.2008
Danielo, nesplesniví ta hlíza v ledničce?Děkuji za odpověd Jana.
Prosím o radu s hortenzií, 11.11.2008
Kyselostí půdy.Jana
jak přezimovat kalu?, 11.11.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem dostala taky hlízy a hledala tady, co s nima.Už se těším až pokvetou.Připojuji foto.Jana
Neznáte?, 6.11.2008
Mám ji zatím ve vodě na okně ale smutnicím jaksi nevadí.  Možná až se rozroste. Jana
Neznáte?, 6.11.2008
Tak jsem to očenichala a opravdu"voní".A květ je zatím maličký a vypadá jako klásek.Tak to bude ten plectranthus.Děkuji Jana
Chryzanténa, 4.11.2008
Kdy je vhodná doba k řízkování?A jak na to?Děkuji jana
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 3.11.2008
K tomu jak píšete že se do kompostu pustil váš pes, tak náš taky kompost rád navšťevuje a rád vybírá a následně roztahuje po zahradě.Nejraději má tu část co mu voní jako kyselé zelí.Asi zapařená tráva ze sekačky.Jana
neplodící ořešák, 3.11.2008
Zdravím.My taky ořechy každoročně klátíme a každý rok je jich dost.Letos 7 pytlů.A strom je starý asi 25 let.
Chryzanténa, 3.11.2008
Tak já zaštipovala jen jednou.Mám nové v květináči-krásně žluté a plnokvěté tak budu příští rok zaštipovat a zaštipovat.A snad se to podaří.Děkuji Jana
Chryzanténa, 3.11.2008
Dobrý den.Zajímalo by mě jak zahradníci docílí toho že hrnkované (dušičkové)chryzantény mají nízké a krásně košaté.Několik jsem si jich vloni zasadila na záhon a vyrostly mi z nich vysoké nevzhledné košťata.Sice kvetou, ale nejsou pěkné.Děkuji Jana
Hortenzie, 3.11.2008
mrkněte na forum trvalky a tam už něco o hortenzii najdete.Jana
Neznáte?, 1.11.2008 Obsahuje fotku
Nevíte někdo jak se jmenuje tato květina?Má tuhší listy.Zespodu nafialovělé nahoře sytě zelené,. jakoby krepové.Asi pokvete.Dost rychle pustila kořínky ve vodě.
Smraďoch?, 1.11.2008
Houby jako takové mi nevadí, ale tato dost páchne.Zkusím to s tou sulkou.Jana
Smraďoch?, 31.10.2008
Na zahradě pod stromy se mi objevily houby(u nás se jim říká smraďoch).Nevíte jak se jich zbavit?Každým rokem je jich víc.Už jsem je zkoušela vyrýt i s podhoubím, ale objeví se zase jinde.Mám místo výskytu povápnit?Dík za každou radu.Jana
Nádoby na vodu - které jsou opravdu nezávadné?, 29.10.2008
Tak to asi vypustit budete muset.My je vypouštíme a obracíme dnem vzhůru.Jinak vám mráz vyboulí dno.Už se nám to stalo.Jana
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika