Příspěvky uživatele - babča

Neznámá pokojovka, 17.12.2008
Tak tuto kytku jsem taky mněla doma.Bohužel mi odešla.Ale je u nás v hospodě a tam se jí kupodivu daří.Její název ale neznám.Dostala jsem jí od známé a ta říkala něco o jablečníku.Ale ten to asi nebude.A je fakt že vůně je silná, někdy až moc.Jsem... celý příspěvek >
cibulky se zblaznily, 14.12.2008
Zdravím.já taky dnes zjistila, že mi raší nové listy u listopadek a kvetou zahradní petrklíče, dokonce má nové listy i vlčí bob..I tráva je místy zelená jako na jaře.Bude to tou teplou zimou.Vlastně mi vylezl i jeden hyacint.Jana
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 7.12.2008
Zdravím.Já mrkev namixovala tyčovým mixérem na jemno a protože se už topilo, tak jsem ji sušila na pekáčích na radiatoru.Uschla asi za 4 dny.A taky kupuji koření vegetu tak jsem jí sušenou mrkví nadstavila.A část jsem zpracovala se solí.1kg mrkve 1kg... celý příspěvek >
Množení vajgélie, 7.12.2008
S tím souhlasím.Od p, Dany jsem dostala radu, že oleandry lépe koření v pivních lahvích a je to tak.Zakořenily všechny.Jana
Durman, 2.12.2008
Tak přesně ten jsem myslela.Jana
Durman, 1.12.2008
Durman máte pěkný.Mrkněte na příspěvky -balkonové -pochlubte se svými kytičkami.Tam je DURMAN! Doufám že mi jednou taky tak naroste.Jana
Neznámý strom, 1.12.2008
O tomto stromu se mluvilo teď v poslením receptáři.Jana
pepíno, 29.11.2008
Ostříhala jsem ho dost nakrátko asi 15cm.Na jaře vám obrazí.A až se víc ochladí tak už dál neporoste.Jana
Krmítko pro ptáčky, 28.11.2008
Tak jsem si podle vás vyrobila krmítko.Nejdřív jsem se bála že k němu ptáčci nepřiletí, protože jsem použila červenou láhev.Ale zbytečně.Už máme za týden zkrmeno 2 kg slunečnice a strávníku je tolik že po zimě bude pod stromem kupa vyloupaných semen... celý příspěvek >
pepíno, 27.11.2008
Ostříhejte ho ted a umístěte v chladné a světlé místnosti.občas ho trošku zalejte aby kořenový bal neproschnul.Na jaře vám znovu obrazí.A bude třeba ho pak přesadit.Pepino je náročné na živiny.Jana
Prosím o název této rostliny, 27.11.2008
Tuto rostlinu jsme měli v práci.Párkrát kvetla a vůně byla sladká omamná, že se nedala vydržet.Voněla i přes zavřené dveře.Pak moc vyrostla a tak jsem jí nařízkovala a vpohodě zakořenila.A zbytek kytky znova obrazil.Z názvu si pamatuji jen že to bylo... celý příspěvek >
Urychlení hnití jablek, 14.11.2008
Fotky máte moc pěkné.Teď jsem zjistila že je i malý strakapoud.Viděla jsem ho u nás na ořechu.A vůbec se nebál.Jana
uprava plastoveho truhliku, 14.11.2008
To vypadá dobře! A natřela jste ten truhlík jak je v návodu?Taky by mě zajímalo jestli to už někdo zkoušel.A jestli když se s truhlíkem klepne tak malta nespadne.Jana
jak přezimovat kalu?, 11.11.2008
Tak děkuji za odpověď a půjde do lednice.Jinak ostatní hlízy zimuji v hoblinách a ve sklepě.Ale s touto nemám zkušenost.Jana
jak přezimovat kalu?, 11.11.2008
To se ptáte jak přezimovat? Když se vám tak rozrostla tak spíš poraďte nám kde ji zimujete.Jana
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika