Příspěvky uživatele - babča

Lilie, 28.3.2009
Dobrý den.Dostala jsem lilii asijskou a nevím kdy a jak hluboko se sází.Je už narašená.Děkuji Jana
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Dobrý den.S vámi se nedá než souhlasit.
Smraďoch?, 20.3.2009
Rostou spíše později v létě.Ale opravdu smrdí jako h... Jana
kalokvět, 10.3.2009
Vloni jsem dostala od známých cibulky nebo spíš hlízky kytiček.Pátrala jsem na netu po jménu a vypadá to na kalokvět.Všude se ale píše   že to je hrnková rostlina a oni ji mají vysázenou venku.Mně teda nekvetla(asi že byla přesazená),ale už... celý příspěvek >
skůdce na borovici, 4.3.2009
Nejsou to vajíčka motýla bekyně mnišky?Něco podobného jsme měli na borovici kleči.Jana
Černé fleky v hlízách - co to je?, 24.2.2009
Nevím jestli je to pravda, ale sousedka mi říkala, že to dělají staré brambory.Prý když se s nima tluče.Jako s jablky.Že se musí se starými bramborami zacházet opatrně.A to v obchodech asi nejde.Jana
drobné tmavé tečky na palmě, 13.2.2009
Já tipuji, že by to mohly být puklice.Ty se dají odloupnout.Zadejte si tady do vyhledávání "puklice" a najdete spoustu rad jak na ně.jana
zahradní kala, 13.2.2009
Letos poprvé budu pěstovat kalu a tak nevím kdy jí mám vysadit do květináče a jak hluboko.Poradíte?Děkuji Jana
Hledám název jehličnanu, 12.2.2009
Tak jsem si prohlídla fotky na netu a mohl by to být tis.Na jaře pojedem do zahradnictví a jestli tam budou mít tis tak si ho očichám.Děkuji moc za tip.Jana
Hledám název jehličnanu, 11.2.2009
Tak jehličí rostlo naplocho po stranách, jednotlivě a nevonělo třeba jako smrk nebo jedle.Prostě jinak.Tmavě zelené a měkké.
Hledám název jehličnanu, 9.2.2009
Moje teta mněla kdysi na chatě stromek jehož jehličí po rozemnutí nádherně vonělo.Bylo temně zelené, měkké.Stromek rostl hodně pomalu.Na zimu neopadával.Bohužel teta už umřela a chata je prodaná.Zajímalo by mne jak se jmenuje.Chtěla bych si ho taky... celý příspěvek >
Plíseň sněžná teď? A jak na ni?, 9.2.2009
Tak se nám na trávníku po odtátí sněhu objevila taky sněžná plíseň.Včera zase napadl sníh nový.Dá se i teď v únoru tráva ošetřit nějakým fungicidem?Samozřejmě až sníh roztaje.Je to na dost velké ploše kde byly závěje.Děkuji Jana.
Kukuřice - výsev, 8.2.2009
Štipky je pojmenování pro škvory.U nás (severní Morava) se jim taky tak říká.Jana
Fíkovník, 6.2.2009
Letos už zůstanou venku.Jsou na stěhování moc velké.Asi je dáme ven hned jak se trochu oteplí.Zkusím je dát nejdřív někam do postínu a pak na stanoviště kde už zůstanou.Je to na jih u domu ale v mrazové kotlině.Nad. výška 450 m.Tak snad přežíjí.Jana
Fíkovník, 6.2.2009
Tak jsem při kontrole fíkovníků (jsou ve sklepě) zjistila že už začínají rašit.Není to ještě moc brzy?Když je pak dám ven, tak jim asi slunce spálí listy, Mám je přikrýt tmavou folii?Jana
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika