Příspěvky uživatele - babča

Fuksie / Fuchsie, 27.6.2009 Obsahuje fotku
Tak sem přidávám i ty své.Ta celá růžová je tříletá a ty dvě plnokvěté jsou letošní.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 27.6.2009 Obsahuje fotku
Tak se taky trochu pochlubím těmi svými.Jana
Zežloutnutí listů, 21.6.2009
Nám při nákupu broskvoně poradili, že kdyby se nám zdálo že se stromek špatně ujímá, tak ho zabalit na pár dnů do igelitového pytle.Průhledného.
Sušička, 19.6.2009
Dobrý den.Koupila jsem si sušičku a při prvním spuštění jsem zjistila, že vydává zvuk jako by o něco drhla.Nikdy jsem žádnou neměla, tak nevím jestli to má být či ne.Jde o ETU 3300.Nemáte ji někdo?Jana
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009 Obsahuje fotku
Taky to tipuji na čížka.Máme je na zahradě taky.Jana
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 7.5.2009
Dobrý den, V jedné diskusi jsem tady četla že břečťan nemá rád bílou barvu.Nemáte bílou omítku?Jana
Tak co, už zmrzli?, 29.4.2009
Zdravím, už jsem našla první slimáky.Schované pod nízkými floxy.Zašívali se tam i vloni a tak jsem s těžkým srdcem všechny floxy zlikvidovala.Jana
I toto je Mountfield, 27.4.2009
Taky jsme koupili u Mountfieldu sekačku vloni na podzim už po sezoně.Letos po prvním nastartování manžel zjistli že má nízké otáčky a střílí do výfuku.Tak jsme jí jeli reklamovat.Technik nejdřív sekačku naklopil aby se podíval zespodu a pak nám řekl,... celý příspěvek >
Plodová zelenina, 25.4.2009
Zahradní kala, 24.4.2009
Tak od února mám zasazenou kalu asi 10cm hluboko.A ono pořád nic neroste.Přitom už byla trošku narašená.Jak dlouho to trvá než vyroste?Jana
Africká fialka?, 18.4.2009
Děkuji vám.Jana
Africká fialka?, 18.4.2009 Obsahuje fotku
Znáte někdo název této kytičky?Asi bude příbuzná africké fialce.Namnožila jsem jí z listu.
Narcisy, 7.4.2009
Dobrý den.Mám zasazené narcisky a už druhým rokem mi nekvetou.Vyrostou jen listy.Nevíte někdo proč?Ostatní narcisy mi kvetou.Děkuji Jana
Lilie, 29.3.2009
Děkuji.Nikdy jsem lilii neměla.Už je v zasazená podle vaších rad. Jana
Kuny, 28.3.2009
Jana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika