Příspěvky uživatele - babča

Jak prakticky na kompostování?, 29.10.2008
my máme taky dva komposty(trámová ohrádka) a střídáme je co rok.Jeden rok plníme jeden a druhý rok druhý jako p, Daniela.Není plněn moc vysoko a než ho vybíráme tak vrchní vrstvu co není dozrálá přehazujem na ten druhý.Jana
Co je to za Kvetinu, 28.10.2008
Taky bych řekla že je to opadaný pepřinec.Jana
Co všechno udělat z dýní, 26.10.2008 Obsahuje fotku
Tak vám taky přidám obrázek co mi došel emailem.Jana
Krmítko pro ptáčky, 26.10.2008
Tak to je lepší než to co používám já.Asi může zobat víc ptáčků najednou.Díky za tip.Jana
Krmítko pro ptáčky, 24.10.2008
Otvor dělám tak velký aby se daly nasypat semínka.Tj asi 7 cm.Zítra vložím foto.Je to velmi jednoduché.
Krmítko pro ptáčky, 24.10.2008
Já používám petky.Asi 1Ocm ode dna vystřihnu otvor a pod ním petku protknu starou pastelkou nebo tužkou (jako bidylko),A pak kolem hrdla uvážu provázek a pověsím na strom.Mám jich vždy několik.Není to sice žádná krása ale svůj účel to splní.Jana
Neprospívající hortenzie, 21.10.2008
Hortenzie se hnojí hnojivem na rododendrony a azalky.Mají rády kyselejší půdu.Hnojí se na jaře a na podzim.Jana
přesazení rododendronu, 20.10.2008
Přesazovali jsme 5tileté keře rododendronu a azalky.Na nové stanoviště jsme přidali hodně rašeliny a řeknu vám že jsou mnohem bohatší než byly.Snažili jsme se vyrýt co největší kořenový bal.A že to byla tíha.Myslím si že když ho vyryjete s pořádným... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 13.10.2008
Teda ten otakárek je nádherný.Vlastně ho vidím poprvé.Jana
Prosím co je to za kytku?, 7.10.2008
taky si myslím že je to lopatkovec.
Althanova ryngle, 3.10.2008
V letáku který jsme obdrželi při nákupu renklody stojí: "Je cizosprašná.Vhodní opylovači jsou Zelená renkloda a Lu"tzelsachsenská.Sama je dobrým opylovačem. Ani jednu na zahradě nemáme ale roste 5 m od myrobalánu.A vloni nám pod tíhou... celý příspěvek >
Jak se zbavit černoty z ořechů?, 30.9.2008
toho zabarvení se ničím nezbavíte.Zmizí časem samo.Loni mi ořechy zabarvily ruce i přes gumové rukavice..Jana
vlašťovičník - bradavice, 29.9.2008
Já měla jako dítě bradavici v koutku ust.Byli jsme u babičky a její sousedka poradila vlaštovičník.Už si nepamatuji kolikrát mi maminka potírala bradavici ale ta upadla.Jana
jakou popínavku vybrat?, 26.9.2008
Dobrý den.Musím se vás zastat, protože mi latinské názvy moc neříkají.Vždyť české názvy jsou tak rozmanité.Jana
Osadit pařez?, 24.9.2008 Obsahuje fotku
Zdravím a děkuji za rady.Oddenky šeříku jsme vykopali a zapustili k plotu do země velké kameny.A tady je výsledek.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika