Příspěvky uživatele - babča

tak i já se pochlubím, 23.9.2008
Pěkné.Nejvíc se mi líbí ta č7-lila.Ale ostatní jsou taky krásné.Jana
množení kiwi, 22.9.2008
Já jsem v létě nechtěně ulomila větvičku a strčila ji do sklenice s vodou.Normálně pustila kořínky.Nevím jestli to byla náhoda ale roste.
Jak na mech na betonu, 21.9.2008
Někde jsem četla že skalice dělá na betonu rezavé skvrny.Možná se ozve ještě někdo kdo to ví.Jana
Fíkovník, 19.9.2008
Zdravím.Mám první rok fíkovníky venku v nádobě.Kdy je mám přenést na zazimování?Až opadnou listy nebo při prvních mrazících?A taky i granátové jablko.Děkuji Jana
mečíky (gladioly), 18.9.2008
Dobrý den.Kdy prosím vás vyrýt cibule mečíků ze země?Mám je letos poprvé a tak nevím.A nechat jim i ty maličké cibulky?Pokvetou?Děkuji Jana
Ježek, 16.9.2008
Náš pes jednoho takového objevil.Bohužel příliš pozdě.Byl už sníh a zrovna tálo, tak to asi chudinku ježečka vzbudilo.Byl moc malinký a nepodařilo se mi ho zachránit.Třetí den umřel.Ale už jsme vezli ježka i do stanice ohrožených druhů, která je od... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 16.9.2008
Jedním slovem NADHERA.Kde tu spustu kytek zimujete?Letos jsem začla se svou první fuchsii a asi si přikoupím ještě další.Molice se objevily ale zvládla jsem to nějekým postřikem na olejové bázi.Tak ať se vám daří.Jana
Vlašské ořechy - nový recept, 15.9.2008
Já vloni ořechy zavařila.Tak nasucho.Dělá to maminka švagrové už roky a nic se nezkazí.A nezabírají místo v mrazáku.Jana
Ježek, 15.9.2008
Všechny vás tu zdravím.Venku leje a tak sedím a pročítám příspěvky.Už jsem tu psala že jsme měli taky ježourka.a mám s ním i legrační příhodu.Teda spíš manžel.Ježka jsme měli v terariu a k večeru jsme ho nechávali ať se proběhne po kuchyni.Jinak byl... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.9.2008
Opravdu pěkná.A tím že je u zdi a ze svahu tak tam asi ani nefouká.
Mouchy, 13.9.2008
Dobrý den.Začíná být chladno a mezi okenní rámy a okna se nám začínají stahovat mouchy.Když okno otevřu tak je mám v místnosti.Nejhorší je to pak v zimě když chci umýt okna tak nejdřív musím vysavačem rychle odsát mouchy než se teplem proberou.Nevíte... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 8.9.2008
Při jaké teplotě sušíte rajčata?Jana
nakládaná zelenina, 8.9.2008
Dobrý den.Nemáte někdo vyzkoušený recept na naložení zeleniny do soli nebo tuku, atd?Nemám sklep na kořenovou zeleninu a to co vyrostlo jsme přes léto nestihli sníst .Prostě něco co se dá použít pod maso nebo do polévky.Děkuji moc Jana
kiwi - ůroda, 8.9.2008
Aha.Zase jsem chytřejší .Jana
plody fíkovníku, 7.9.2008
na googlu je recept na marmeládu.jana
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika