Příspěvky uživatele - 242.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2014), 1.8.2014
Ne, jen nesmí být bobule poškozeny, v tom případě hnijí i bez pytlíku.
Co vaše réva? (2014), 29.7.2014 Obsahuje fotku
Mimo postřiků a zelených prací se začínám věnovat nasazování pytlíků na střapce, u zrajících odrůd na vedení (Nero, Glaša)  jsem nainstaloval síť proti ptákům. Bohužel jsem objevil padlí na bobulích i u takových odrůd jako je At-6-3-sk a Vostorg... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 29.7.2014
Padlí na okurkách mám letos ve formě jednotlivých, asi centimetrových fleků na listech. Vloni to bylo spíše celoplošně,  ve formě plošného bílého povlaku. Listy rajčat hrají všemi barvami a ani si nedokáži troufnout odhadnout co je to za... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 29.7.2014
No vidíte, a soused např. má tady na záhonech teprve nyní první rajčata, a to jsme jižní Morava. Já sklízím rajčata už dva měsíce ale je to bída.  Pokud nemusíte stříkat a rostlinstvu se daří, tak je to jen dobře, pokud nemáte na rajčatech... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 29.7.2014 Obsahuje fotku
Včera jsem pozoroval na révě nástup světle zelené barvy. Mám Hycol K - réva, ale to asi nebude to pravé na chlorozu. Ošetření hnojivem na list bude nezbytné. Zároveň musím konstatovat že opakovaný postřik Karathanem asi zabral, povlaky na listech... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Paní Jiřino, můžete dát fotky té černě rajčatové? Měl jsem listy rajčat (i okurek) ve skleníku černé, ale byla to houba díky molicím. Molic jsem se zbavil a už mám "jen" padlí. Za to ve foliáku mi po ošetření Rovralem (melouny) totálně během dvou dnů... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Sezona rychle začala a mám velké obavy že i brzy bude po ní. Přikládám pár smínků s komentáři.
Co vaše réva? (2014), 28.7.2014
Dal jsem před květem a po květu Falcon, pak Karathane a nyní opět Karathane v mixu s Revusem. Karathane jsem opakoval po pár dnech, protože se mi zdálo že na bobulích nezabírá, bohužel. Tlak padlí je obrovský a navíc furt mokro, jako v prádelně.... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 28.7.2014 Obsahuje fotku
Podle poškození na listech bych to tipl na Nero, to je tím pověstné a mám to na něm taky. Střapce nemám letos tak rozvolněné, ptactvo už hoduje, přestože je tam cedulka že je po postřiku a OL je 21 dnů.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 28.7.2014
Vesměs vše je letos velmi rychlé ale nekvalitní. Rajčata mají slabý zelený obrost, navíc napadaný sviluškou a molicí. Některé rostliny jsou pěkné, ale většina za moc nestojí, plody velmi špatně vyzrávají, rajčata jdou spíše do oranžova než do... celý příspěvek >
Chřadnoucí popínavá růže, 27.7.2014
Svilušky jsou letos snad všude a na všem, stejně tak i molice.
Chřadnoucí popínavá růže, 27.7.2014
Vertimec 1.8 EC
Je to nemoc?, 25.7.2014
Tipuji to na padlí - oidium.
Co vaše réva? (2014), 25.7.2014 Obsahuje fotku
Přikládám pár snímečků révy. Vybarvuje se Nero, Kodrjanka, Kišmiš Lučistyj,  Dunav, trochu i Glaša, Lora s "vertiko"  Arkádií je čím dál krásnější. Vosy nepozoruji ale nějaké vpichy na bobulích ano, nevím od čeho jsou ale pro sichr navleču... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 25.7.2014 Obsahuje fotku
Něco jako tahle pravokořená Arkadia na snímcích. Zdá se mi, jako by tím že je ve volném prostoru, neměla snahu potlačit konkurenci a růst není tak bujný. Vyberu tažeň, vyvážu ho svisle a uvidím co se bude dít dále...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika