Příspěvky uživatele - 242.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2014), 24.7.2014
Nevím kolih hlaviček révy máte, ale tohle se hodí tak dvě-tři, nemluvě o tom že se bobule lesknou jak psí kulky, to jak jsou mastné, navíc zalepený postřikovač a vše okolo.
Kadeřávek, bílé mšice, 23.7.2014
Mšice nebo molice? Lítá to?
Plíseň?, 21.7.2014
Mě taky, a to je nemám ve skleníku, jen u stěny. Patrně jim stačí i abnormální hic.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 21.7.2014
Video 1,  video 2.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Rajčátka máte pěkná,   jsou v nádobách (jak velkých) nebo v zemi? Nahrál jsem dvě videa, která zobrazují jak jsou plody odrůdy Mini měkká a přitom ještě nevybarvená (to má na svědomí to horko kdy plody rychle stárnou), bohužel je ten proces... celý příspěvek >
Vinná réva - co jí chybí?, 21.7.2014
Na některých listech bych to tipl na peronosporu, kterou však réva porazila (zaschlé skvrny na listech), ale ty listy jsou podle mne staré a už si udělaly "podzim". Taky to na některých keřích pozoruji, ne tak moc, ale pozoruji.
Choroba rajčat, 20.7.2014
Já ho dávkuji 1 ml na 1 litr.
Choroba rajčat, 20.7.2014
Já v předcházejících promáčených týdnech ošetřoval 1x Championem a 1x Ridomilem. Když pominu všelijaké ty septoriozy, skvrnitosti, apod., tak se mi pozdává že u Kumata se projevila i plíseň. Naštěstí postřiky zareagovaly, a je vidět na listech a... celý příspěvek >
Česká rajčata, 20.7.2014
Je fakt že mi ani jeden plod této odrůdy nepraskl, přeborníkem v tom je žluté Datlo. Včera jsem však zjistil u Mini jednu vlastnost která ho naprosto diskvalifikuje - zralé plody na keři změkly ve vodnatou kuličku obalenou slupkou. Valdo - špatně... celý příspěvek >
Měli jste letos americké padlí?, 19.7.2014
Pozor, na americké padlí působí jen čínské přípravky!!! 
Co vaše réva? (2014), 19.7.2014
Ne že by ho bylo hodně, to ne, ale je vytrvale. Zpočátku na listech, nyní spíše na bobulích. Začal jsem s prevencí před květem a možná i to je důvod proč není plošně.  Jelikož nemám vinohrad a réva je součástí zahrady, rovněž jsem zaměstnaný... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 19.7.2014
Podobné pytlíky svařené z bílé netkané textilie používám protin hmyzu i já.  Letos nějak ale jejich výskyt nepozoruji. Vloni bodavý likvidoval veškeré ovoce a letos nic (ťuk ťukťuk)!?!? Ne že by mi to vadilo, ale je to zajímavé.
Plíseň?, 19.7.2014
Takhle se spíše projevuje poškození sluncem.
Co vaše réva? (2014), 19.7.2014 Obsahuje fotku
Včera večer mi došel postřik a tak jsem část hlav vynechal, bohužel budu muset v ošetření pokračovat, před chvílí jsem na zahradě objevil padlí i na Arkadii. Je to jž třetí postřik proti padlí, poprvé Falconem, pak Karathane a nyní znova Karathane.... celý příspěvek >
Cerne paprikove lusky, 19.7.2014
Paprika potřebuje teplo, pokud ho nemá tak se takto chová.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika