Příspěvky uživatele - 242.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň 2014, 3.8.2014
Odrůda se jmenuje Medovyj Šar, a je to to meloun s červenou dužinou, jen ta šlupka je žlutá. Podobná, ne-li stejná odrůda, je Podarok Solnca a Princ Albert. Je to atraktivní, velmi ranná odrůda, a toto je letos třetí sklizený kousek. Dužina je křehká... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Dnes jsem vyhodil několik rostlin rajčat (vše v květináčích), které mi zlikvidovali škůdci nebo jsem s nimi byl nespokojen a zbytečně zabíraly místo. Zbývající odrůdy jsou kvalitní, jen to vyzrávání okolo stopky u některých by ještě potřebovalo... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Sklidil jsem dnes první várku rajčat na sušení. Odrůdy Novinka Pridnestrovja, Caspar a Roma. Jsou pevné a krásně vybarvené, skvělé odrůdy k tomuto účelu,... a aby nebyla žízeň tak další meloun na zakousnutí.
Rajčata pro sezónu 2014, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Vyvázal jsem Berry na několik výhonů a ve výšce 2,5 metru se už hádá s révou.
Rajčata pro sezónu 2014, 2.8.2014
Čuníka do trůby, obložit rajčátkama Berry, lilkem, sýrem, papričkama a zapéct. Bude chrochtat blahem! 
Rajčata pro sezónu 2014, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Neznám krásnější rajča než je Tomatoberry. Vydrží hodně a nikdy nepraskalo, až letos, a to už něco znamená. Nechci tahle rajčata podtrhávat, protože jednou z mnoha jejich vynikajících vlastností je i velká výdrž na stopce, rajčátka se mohou nechat na... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 2.8.2014 Obsahuje fotku
Tohoto se začínám obávat, praskání bobulí po neustálých deštích.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 2.8.2014
Rostliny silně napadené sviluškou postřik proti ní dorazil, napadena byla nejvíce Sladkaja Děvočka, bohužel ji nemám letos na záhoně.  Sermácké odrůdy na záhoně vypadají lépe než ty v květináčích, ale ani to nemění nic na tom že s nimi končím.... celý příspěvek >
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 2.8.2014
Já je nerozmnožuji, to ony samy se rozmnožují a já jim za to nemohu. Měli by mi za to ještě platit, když ty jejich právně chráněné odrůdy hážu na kompost.  Ale nyní skoro vážně, pokud s tím nekšeftuji a oni to dávají do prodeje... Navíc... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 2.8.2014 Obsahuje fotku
Nastává fáze "pytlíkování a síťování" bobulí, hmyz se naštěstí zatím neobjevuje (viditelně). Počasí je sice teplé, ale naprosto devastující co se chorob týče. Pařáky jsou kombinovány s denodenními lijáky, je to jak v prádelně. Už týden mám koupené... celý příspěvek >
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 2.8.2014
Protože letos už ta bestie neurodí  krásné velké červené plody.
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 2.8.2014
Molice se mi ve skleníku podařilo zlikvidovat, použil jsem PLENUM. Teď už nevím zda 2 nebo 3 postřiky, ale jsou pryč!!! Teď už tam mám "jen" padlí a svilušku na melounech. Musím ještě podotknout že jsem ošetřoval i proti svilušce (Vertimec 1.8 EC) a... celý příspěvek >
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 2.8.2014
Ale přenesení na vedlejší záhon už ano? Tohle mi silně přimomíná tu úchylnou €U s jejími výblitky o semenech .
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 2.8.2014
A za co by mě měli nahánět? Za to že nějaká blbá jahoda zakořenila odnož?
Sladkaja děvočka?, 1.8.2014 Obsahuje fotku
Black Cherry už delší dobu nepěstuji a tak jsem její chuť zapomněl. Řekl bych že je sladší, bohužel nevyzrává okolo stopky a rychle přezrává a měkne. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika