Příspěvky uživatele - 242.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2014), 18.7.2014 Obsahuje fotku
Kodrjanka a Nero se začínají vybarvovat, Arkadia a Lora zase pěkně "nalívat", bohužel tlak chorob je hodně velký, dnes po týdnu další postřik proti padlí.
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Výsledek roubování dvou odrůd na jednu podnož se dostavil.
Rajcata - choroba, 14.7.2014
Stonek Vám schvátila nějaká choroba a ty "nádorky" jsou zárodky kořínků.
Sladkaja děvočka?, 13.7.2014
Začíná se mi vybarvovat, a barvu má zatím podobnou jako Superb, ten je ale oválný.
Sladkaja děvočka?, 13.7.2014
Ono to taky může být sladké jako "šokolada", zvláště když je na přebalu krásná "šokoladnaja" barva.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Chutná stejně, vypadá stejně, roste stejně...
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Tomatoberry je dražší, v Anglii vyšla na nějaké 4 libry i s poštovným, ale již ji asi třetím rokem vysévám z vlastních semen. Měl jsem originál rostliny na terase izolované od ostatních, vybral jsem semena a od té doby je používám. Až dojdou vlastní... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 13.7.2014
Tak to vypadá že "Sladkaja grozd šokoladnaja" je kulaté středně menší tmavé rajče, místo na obrázku zobrazeného červeného soudečku. Se asi picnu...
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Rajče Mini se mi jeví jako nejvyrovnanější, nejvíce mi ale chutná žluté Datlo. Valdo, stejně jako Bibi se nějak divně vybarvuje a dozrává. Bibi mi připomíná něco mezi Cherrolou (vybarvování) a Idyl (velikost), nemá však tak tuhou slupku. Ještě... celý příspěvek >
Plíseň?, 13.7.2014
Hrozny nejsou napadeny, týká se to mladých listů a hlavně mladých zálistků, které vyrůstají nad horním drátem ze zalomených letorostů. Z Rajchu se k nám blíží déšť a podle předpovědí má v poledne pršet, mám trochu obavy zda mi to déšť nesmyje, chtěl... celý příspěvek >
Plíseň?, 13.7.2014 Obsahuje fotku
V tomhle mokrém počasí jsem dal přednost ošetření proti padlí, napadené letorosty jsem osečkoval co to šlo, snad mi to vyjde ošetřit dnes.. Nevím jak velký vliv poškození může na révu mít, ale každopádně je to ve velkém. Ještě dotaz, jak sse ty... celý příspěvek >
Ryby a slimáci, 12.7.2014
A jak poznáte že je žerou? To abyste si vzal sebou někoho se šnorchlem a baterkou aby se podíval. 
Co mám s rajčaty?, 12.7.2014
Zeptám se Vás, už jste je ošetřil? Kdy a čím?
Ryby a slimáci, 12.7.2014
Pořiďte si prak a zkuste po jednom střílet slimáky co nejdále, aby se dostalo i na ryby ve větších hloubkách. Pozor však, aby se jim při pádu na hladinu něco nestalo, nebo aby se Vám při cestě dědinou k rybníku nepřevrhl se slimáky kbelík, a ti Vám... celý příspěvek >
Plíseň?, 11.7.2014
To není plíseň, takhle řádí ti roztoči.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika