Příspěvky uživatele - 242.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 19.8.2014 Obsahuje fotku
Těžko říci, mohl by to počátek být, já osobně si myslím že ne. Jak vypadají rostliny a listy? Taky přidám fotky choroby, o které si myslím že by mohla být plíseň. Jsou tam však nějaké nejasnosti. 1. - jde to odspod rostliny, plody jsou čisté 2. -... celý příspěvek >
Padlí, 19.8.2014
Padlí je na listech shora, možná by ho tento přípravek mohl uzavřít a zafungovat, podívám se po něm.
Padlí, 19.8.2014 Obsahuje fotku
Padlí mám na okurkách i na melouinech ve foliáku a skleníku. Dva postřiky Ortivou bohužel nezabraly, tlak choroby je letos asi obrovský. Máte ještě něco jiného, osvědčeného?
Pomoc s očkováním, 19.8.2014
Díky všem za rady a info, očka jsou pidi ale asi to zkusím, třeba to vyjde.
Pomoc s očkováním, 19.8.2014 Obsahuje fotku
Vypěstoval jsem si letos několik podnoží mandloní pro namnožení mé broskvoně, bo nevím co je to za odrůdu. Jenže je tu problém, broskvoň sice trochu zarodila, ale nevyhnala skoro žádný letošní obrost, jen vysloveně titěrné větvičky. Má smysl to... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 19.8.2014
I vloni, i předloni, i před třemi lety... Buďte rád, jen včera do půlnoci lilo asi pětkrát, teď od rána od sedmi furt. Včera jsem si přinesl ze zahrady melouny, ale abych pravdu řekl, tak na ně v té tmě nemám ani chuť. Včera jsem vystříhaval ze... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 18.8.2014 Obsahuje fotku
Již nějaký ten rok mi rajčata likviduje včechno možné, jen ne plíseň, s tou problém nemám. Sezona končí uprostřed toho co je v kalendáři popisováno jako léto. Dnes ráno tady na jihu jižní Moravy "krásných" 10°C, teď během hodiny již třetí liják, no... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 18.8.2014 Obsahuje fotku
Réva je nalitá vodou, napadána vosami a ptáky, a vypadá to, že nastoupila plíseň šedá. Údajně padlí již v době zaměkání bobule nenapadá, a tak ten šedý povlak na bobulích by měla být právě třetí choroba v pořadí, která révu letos napadla. Kodrjanka... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 11.8.2014 Obsahuje fotku
Výborné rajče, zajímavé chuti, je růžová odrůda Superb F1 (viz. snímek). Bohužel origoš semínka došla a nemohu na nová kápnout, takže budu vybírat ze své úrody. Pak ještě přidávám "držák" Tomatoberry ze zahrady.
Plíseň révová nebo padlí?, 11.8.2014 Obsahuje fotku
U révy na drátěnce jsem poulamoval mladé letorosty co se dalo a ta vypadá celkem dobře. Ovšem katastrofa je to u révy, která je na pergolách nebo vrchním vedení a nelze ji shora už pořádně ošetřit, nemluvě o zralosti a ochrané lhůtě postřiků. Zkoušel... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Nevím co to bylo, ale bylo to úplně něco jiného než na originálním balení. Čím dál více zjišťuji, že producenti v tom mají bordel a vůbec je to netíží. Např. Caspar F1 v roce 2010 vypadal jako San Marzano, a letos vypadá spíše jako Roma (vajíčko), a... celý příspěvek >
Choroba papriky, 10.8.2014
Hnojivo na list Wuxal Kalcium a každý týden postříkat (min 3 - 4 ošetření).
Roubovaný meloun, 10.8.2014
Ano, měl jsem ho i na záhoně ale už je to dlouho, řekl bych že je to némlich to stejné jako Sugar Baby, jen za 10x vyšší cenu semen. Melouny s tmavou slupkou jsem přestal pěstovat úplně, až na jednu vyjímku, kterou je odrůda Ultrarannyj. Všechny ty... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014
Černou hrušku jsem míval taky, ale černé a navíc hrušce se to nepodobalo, bohužel.
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014
Pěkná úrodička, zvláště se mi líbí Taiko a Miele, pěkné rostliny i plody. Já budu v květináčích dnes likvidovat další tři rostliny rajčat. Na zahradě jsem zlikvidoval rostlinu Kumata, letos nestíhají odrůstat chorobám, choroba se navíc velmi podobá... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika