Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 7100, 25.9.2017
No já nesouhlasím, ale hlavně že jste spokojený. ze je to cina je super-dolévat a časteji měnit oleje a bude sloužit... Proč? to někde teče nebo co
Křovinořez na 200m2, 20.9.2017
Jistě, jsou lidí kteří seženou vždy všechno a pak taky lidi, co neseženou nikdy nic.Ono je potřeba i umět tu poptávku slušně podat.K vám bych taky sekat, nebo hazet dřevo nešel.Dělal jse m s lidma mnoho let.Taky místo pozdravu už křičeli jestli bude... celý příspěvek >
Generátor kouře, 15.9.2017
Pro 250122 Nechápu, proč jste si nezaložil jiné vlákno na kozí sír a řešíte to v generátoru kouře.Samozřejmě jsem se zamyslel nad baktriemi v tepelně neopracovaném výrobku, protože generátor používám.Ale stejné to snad je v udírně, komíně,na půdě a... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 6.9.2017
Takovým bych tam strčil prst a hned by viděli co drtí a co seká.A s jakou jistotou ještě druhému doporučuje jinou medikaci.
Lze napravit nepovedené kyselé uzené?, 2.9.2017
I moje klobásy šly do popelnice.Krásný a kyselý jako ocet.Taky kolem 20ti stupňů venkovní tep.Vypozoroval jsem že jsem je měl prohřát alespoň na 30 st. a ne je tam dát z lednice.Přecijenom když se udí klasicky bez generátoru tak nějaké teplo tam... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 1.9.2017
Co dotoho pořád šťouráte? Nejsmutnější snad je, že právě vy, produktu,  který je naštípán a nasekán nožem, říkáte drť.Nechcete už konečně sklapnout?Odborníku na drtiče.
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 29.8.2017
Tak předně, když to budu chtít udělat od firmy, tak si ji najdu.Když si to budu chtít udělat sám, tak si to načtu, několikrát si pustím video, podívám se na nějaké diskuse.Naučím se poměry míchání, určím si, kde koupim kamínek atd.Ostatně vše je... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 28.8.2017
Řeč byla jen o AXT 25 TC. Nebylo nutné vypisovat co vše vyrábí Bosch. U toho AXT 25 TC nás pan kolega ze slovenska poučil, že pracuje s dutým kuželovým válcem na jiném principu, než ten pomaluběžný válcový, podobný spíš tomu rychloběžnému.Jo a... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 27.8.2017
No já nevím, ale že by pán z Hradce neměl zkušenosti?Napríklad tady jmenovaný Boch je pomaluběžný štěpkovač.Vy příteli tvrdíte že je rychloběžný(AXT25TC)Tam mě jeden pisatel psal, že i jeho děti vědí proč a nač se co nazývá.Rychloběžný stroj, kotouč... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 25.8.2017
Bylo by dobré, si to někde prohlédnout.Jak ten rychle se točící, tak ten pomalu běžný.Omlouvám se ale já nikdy nepochopím proč se stroj, který seká a štípe se jmenuje drtič   a válec, který doslova větev pomalu rozdrtí se jmenuje... celý příspěvek >
Plnička klobás, 23.8.2017
On to pán přehání a myslí si že objevil Ameriku.Jestli mám v receptu šajbu s otvory 6-8mm tak je zvěrstvo používat šajbu s otvory 18mm a naopak..Plnění mlýnkem bez nože zas taková tragedie není. Ona 80let stará 20tka(mlýnek)nebude tak těsná a ostrá,... celý příspěvek >
Mrtvý králíček, 3.8.2017
A co ten meloun? To je dobré tak pro vepře.
Mléko namísto zkysnutí zhořklo - co se stalo?, 19.7.2017
Teď si ještě počkat, jestli mlékárenské auto nepíchne a nezbyde jim nějaké máslo.Že se na to vyšetřování a doměnky nevykašlete.Proč se stále říkalo že se mléko s z toho matu má převařit? No já si myslel, že asi proto že mimo rychlého schlazení s ním... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 17.7.2017
Nebudu tady vytahovat parametry.Za prvé si je nepamatuju a za druhé je to stejně úplně jinak.Jestliže sekačkou, která má záběr 48cm nejedu přesně, tak má záběr třeba jen 44cm.Podobné to je i s tou 55kou.Jak pojedu a kolik budu zabírat rozhoduju... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 13.7.2017
To se musím smát, jaká je tu shoda.Letos jsme měli česnek blízko jednoho sudu na vodu.Právě tam se mi zdály palice česneku největší.Občas to při doplňování asi přeteklo atd.Jinak taky myslím že loni byl větší.Ale nebuďme nenažr aní.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika