Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinořez jako dárek k narozeninám, 20.3.2017
I já to teď pochopil .Nekoupil bych manželce k narozeninám vysavač, myčku nebo remosku.Koupil bych jí hodinky, telefon,naušnice apod.Jí stačí kytka.Ale to je můj názor.
Krovinořez jako dárek k narozeninám, 20.3.2017
Co je na tom ideálního?Taky přinesete na oslavu místo láhve vína 2 stovky? nebo k láhvi připíšete pozor nedělat střik je to drahé víno? Prostě dáte jim flašku a ať si s tím dělají co chtějí.Co když místo křovinořezu použijou peníze na úplně něco... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 19.3.2017
Jestli má někdo veterána Javu, tak jo, ale M2T jsem přestal používat už hodně dávno.Stabilizátor Honda nekupuji proto, aby mi vydržela směs dlouho v nádrži, ale proto, aby mi nezalepily biosložky karboraci.Směs dávám čerstvou.Na míchání směsi se... celý příspěvek >
Výběr drtiče větví, 14.3.2017
Je to tak jednoduché.Koupí si nožový rychloběžný, zjistí že za jednotku času nic neudělal, poučí se sám. Vrátí ho, protože to jde a koupí jiný.Třeba pomalu běžný válcový.Některým lidem není pomoci. S tím výkonem nemáte podle mě pravdu.I válcový... celý příspěvek >
Prvni moje uzeni, 9.3.2017
Tak maso může být málo slané ve finale, když dáte pouze 2 deka na kg.Záleží, co všechno stím potom děláte.Jestli sůl smejete při tom prohřívání a kolik, to nikdo neví.Zrovna tak jestli stříkám dovnitř, nebo klasicky solím.Dávno, kdy jsem dal mému... celý příspěvek >
Drobící se se uzené maso, 7.3.2017
Může to být masem/sádlem(krmivo),může to být časem, 20h je dost.Je to boj.Já bych to zopakoval.Nebo zkuste něco jiného Např.nástřik, jiné maso, jiný čas, Dvacet minut v šedesáti st.vodě s tím asi nesouvisí.
Jaký štěpkovač nebo drtic, 6.3.2017
Tak to moudro, že je to odjakživa, ještě nic nevypovídá, že je to tak dobře.Pro tazatele, jaký pomaluběžný válcový? Pokud by se mi ten můj válcový rozbil, šel bych koupit někam, kde vím že po dobu záruky případný problem vyřeším bez problémů.Některé... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač nebo drtic, 5.3.2017
Vite co? Dohodnem se.To co má válec a točí se pomalu a taky to vtahuje větve budem nazývat pomaluběžný drtič.To co má talíř, na něm dva nože, rychle se to točí, větve tam musíte cpát, tak tomu budem říkat rychloběžný. Ono je to snad tak, že to co ty... celý příspěvek >
Jak zateplit základy zapuštěného skleníku?, 23.2.2017
Nedával bych tam vůbec nic. Starosti jak bude bagr za 100let likvidovat pěnové sklo jsou k ničemu.Jediná věc, kterou tu nikdo neví, je proč izolovat.Mám pařník 80cm v zemi.Navezu hnůj 3/4 a na to 1/4 zeminy.Na to okna.Za týden a déle mám jenom... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 12.2.2017
Myslel jsem samozřejmě prořezávku ovocných stromů.
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 12.2.2017
To není důležité.Já bych psal byznys, česky.Horší je to dělení.Podle slovníku je byznys úkol, povinnost starost.Podle jiných je to nepřítel, trouba, který neví co skladuje a kupuje.Je potřeba přejít na prořezávku.
Hecht 7100, 15.1.2017
Stroj za 50 tis si nejde koupit nějaký náhodný chatař.Je to spíš člověk, co má nějaké políčko, který zná cenu koruny.Od toho se to všechno začne odvíjet.Snaží se být zodpovědný, takže nejdřív vyřadí vše za 15 tisíc, vše u čeho není jasný servis,... celý příspěvek >
Hecht 7100, 12.1.2017
Tady jsou lidi, kteří mají jasno co přesně chtějí, jak ten stroj má asi vypadat.To si koupí.Pak jsou tu taky lidi, kteří si budou16h denně dopisovat, pořad se ptát v globále na Globál.Není to moc hulvátsky napsáno?Tak když já vidím kolik desítek,... celý příspěvek >
Hecht 7100, 10.1.2017
Teď dostanete Bunny odpověď, že prezent.videa nejsou zakázané.Nekonečný příběh.
Hecht 7100, 10.1.2017
 Na ten náklad mu stačí závaží v kolech, jiné nepotřebuje.Dál, na konci, když chce sklopit, tak odjistí sklápěčku a omezovací řetízek poskočí o pár cm, tak jako mě.2.09min.I nedotažený šroub je tam na kruhové přírube oje vidět.Střih 2.10... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika