Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek 2017/2018, 16.11.2017
Nevím komu to patřilo ta odpověď -To je ale blbost- Tak ještě jednou.V říjnu zakreju plachtou pozemek   a v listopadu sazím do suché země, Neztěžuju si, že se mi to lepí na boty a pod.Nic do zimy nevyleze.
Česnek 2017/2018, 15.11.2017
Kolego, proč pořád do těch lidí vrtáte? Vždyť bude ještě hezky a taky vám nebudem psát že jsme chodili v tričku.Taky vás nebudu poučovat, že sázím česnek vždy do suché země, protože nejméně měsíc mám záhon přikrytý plachtou, aby působilo dusíkaté... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 11.11.2017
Celá ta debata je od začátku jedno velké nedorozumění.Máte nějaká zvířata, Asi ne.Chcete hnůj? Tak jedině od koní, protože ten kdo má pole a nějaký jiný dobytek, tak vám ho nedá.Dáte tedy stovku aby to nebylo zadarmo a v určitý čas si ho dovezete kam... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 10.11.2017
Nemám problem se slámou.Hnuj beru i do holé ruky.Mám domácí zvířata.Bydlím na vesnici, tak si nepletu pojmy, jako je skládka hnoje před stájí koní a pak polní hnojiště, kde se material třeba rok přípravuje na pohnojení pole pod určitou plodinu.Nevozí... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 9.11.2017
Zase to nepřehánějte.Tak já budu dávat pod králíky seno, abych náhodou nedal slámu kterou na jaře postříkali proti plevelům? Shánět hnůj od koní, které podestýlají senem? Tak to by musel být ten chovatel pěkný bl b.Nikdy mě nenapadlo, abych nějakou... celý příspěvek >
Otvor ve žlábku zeláku, 6.11.2017
Já bych to napsal trochu jinak s těmi procenty.90% zelňáků tu dirku nemá a taky 90% tady diskutujících, včetně mně, nevědělo do teďka na co ta dírka tam vlastně je.Já to vytírám taky houbičkou a kdybych tam měl dirku, tak bych ji ucpal... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 5.11.2017
Pro 243 18 na otázku co si o tom myslíte? No myslím si že je to velice dobře napsáno.Hlavně ty poslední dva odstavce.Já tomu věřím.
Koncentrácia Kuprikolu, 3.11.2017
Chystám se na jaro, kdy mám postříkat ořešák, který má bakterialní skvrnitost.Výskyt lze dle odborníků omezit ošetřením měďnatými fungicidy.Ošetřuje se 1x před květem 1-2x po odkvětu.Strom je středně veliký a nachází se těsně u souseda.Postřikovačem... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 1.11.2017
Tak když to má v genech, proč nevyleze ze země vždy jenom na jaře.Proč leze někomu ze země tehdy, kdy to nepotřebuje.?Proč nemá v genech taky ochranu proti chorobám aby se nemusel mořit?Nebo, že by někdo přečůral ty jeho geny?
Česnek 2017/2018, 31.10.2017
Děkuji za tabulku s teplotou země.V Praze se to neměří, ale i v Doksanech už je pod devět stupňů.Takže o čem se tu stále přeme.Vlastně teď zvolit nějaký hezký den, třeba čtvrtek a pomalu to dávat do země.Pak bude zas debata hnojit,... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 26.10.2017
Záhon pod česnek poházím dusíkatým vápnem a přikreju folii na měsíc a víc.Tak jak to můžu potom mít rozbahněné, když postupně odkrývám jen to co nasázím.Taky sázíme až je teplota půdy 9 stupňů.Těch 1000ks snad zvládnem.Na poli je to jinak.Tam ví kdy... celý příspěvek >
Doplnění zelňáku, 25.10.2017
To je přímo povinnost ho doplnit.
Kdy přesazovat jahody, 1.10.2017
Moje žena to dělá taky tak.Nechá je na té pupeční šňůře a zasází je do kelímku.Spony, drátky a jiné blbosti co jsem vymyslel se neosvědčily.Má tam starý hrnec ve kterém udělá blátíčko a tou hrudkou tu sazeničku přimáčkne než se to zakoření.Nehledá... celý příspěvek >
Elektrická udírna Anuka - viz předchozí diskuse, 30.9.2017
Tak já se domnívám, že elektřinu tam nemám na to, abych čekal kouř.Jedině tak že by se pálila šňůra, nebo hořel termostat.Tu tam mám na teplo od 30 do 100st. Na dým tam mám generátor kouře a jde o to že vyudím 10kg klobás s 2 litrama bukové štěpky.
Stihl MS 251 made in China?, 25.9.2017
Jojo, špatně čteme i když, tady jsem tomu rozuměl.Ten co ji koupil na netu, se nedá přehlédnout a ani přesvědčit.Na všech stránkách Stihl se o tom píše, že mu to musí prodat osobně.Taky mě zajímaly ty potažené zuby tvrdokovem Duro?.co vydrží řezat 4x... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika