Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 27.1.2018
Nedávno se tu řešila diskuse pod názvem,,Honda GC160 startování na 6-8 zatažení lanka starteru,,Já jsem si můj problem se startováním vyřešil sám.Sytič mechanický na klečích ovládaný nedovíral.Možná vám někdo poradí, ale já nevím jaký máte sytič na... celý příspěvek >
Problémy s plechovou udírnou, 26.1.2018
Koukám, že už přihořívá.Já jsem komín a klapky u udírny nikdy neměl.Vždy kouř proudil ven netěsným víkem nahoře.Je to jak asi začínáte tušit, teplotou toho materiálu.Klobásy musí být ohřáté, aby se na nich nesrážel dehet a ocet, prostě musí... celý příspěvek >
Vypeckovat svestky?, 25.1.2018
Najděte např. Palírna K -víc u S-laného a podívejte se na Přípravu kvasu a zpracování ovoce na pálení.Pak, třeba napište, jestli to cedí, nebo jak jste tomu rozuměl.
Vypeckovat svestky?, 25.1.2018
Tak sbírat švestky a loupat z nich pecky, se mi zdá velice obtížné.Pokud je nebudu chtít pálit, tak je přecedím před pálením.To jde dobře.Odvezuli to do pálenice, tak tam to udělají za mě.To je po technické stránce, tak nevím co se tu řeší.A po té... celý příspěvek >
Domácí šunka, 24.1.2018
Já bych 1 kg vaříl 1 hodinu a určitě bych ubral teplotu.Na 72??
Amarant jedlý, 17.1.2018
Asi před třemi roky jsem měl taky takové choutky.Krmit králíky amarantem.Osivo mi poslal pán z Moravy, udělali jsme sazeničky, lidi chodili a ptali se mě jestli to není marjánka, já odpovídal že né, že to pěstovali indiáni.Králíci o to ani moc... celý příspěvek >
Plnění klobás mlýnkem, 10.1.2018
Tak to je zajímavá informace, Pokud je tyckac tyčový mixer. K tomu mlýnku.Pokud nemáte dvacítku a větší, tak si raději pořiďte narážku.Ano já nemám vůbec nikde ukotvený šnek, pohybuje se volně v mase.Nic neklade odpor a leze to náhubkem do... celý příspěvek >
Vyhnuty gril, 10.1.2018
Některé stavby nepotřebují podklad do nezámrzné hloubky.Ted ˇještě k tomu, když to zhotovitel vezme vážně a přečte si, že u nich je nezámrzná 120cm.Kdyby tazatel udělal alespoň 35cm podklad např drť16/32 udusal, tak by měl krb dneska rovný.To... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 6.1.2018 Obsahuje fotku
Měli jsme toto
Traktor nestartuje, 11.12.2017
Myslím, že příčin proč to nestartuje může být několik.Já měl třeba stroj že nestartoval při zařazení rychlosti.Teď mám auto, kde pokud nezmáčknu spojku tak nestaruje.Jednou jsem si na moje nestartující auto půjčil zátěžák.Výsledek? Šel jsem koupit... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 26.11.2017
Tak když tchán udělá lák 4x silnější a jestě pak se líšíte v tom, že on to jenom opláchne a vy to odvaříte kde se taky ta sůl srazí, tak to má slané.Tvrdé to má, protože 60až70 stupňů by si taky asi zasloužilo odvařit těch 50min.Zkuste to nastřikovat... celý příspěvek >
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 22.11.2017
To slovo Len tak na okraj už tu jednou od vás zaznělo.Ani se nedivím, že se vám nechce psát nic k tématu jak odstranit závadu, když jste se nazval mechanikem s lehce zataženou ruční brzdou.Co by jste dělali, kdyby jste tu všechno vyzradili.A obvzlášť... celý příspěvek >
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 20.11.2017
Dopředu nebo dozadu, klapka sytiče se naplno nezavřela.Začalo to fungovat až když jsem prostříknul mechanizmus mazivem kolem šestihraného šroubu vedle palivového kohoutu.Viz vaše foto.Dík.
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 20.11.2017
Díky za rady.Jen se domnívám, že u mého stroje GSV190 budu bovden tahat doprava, Směrem ke klečím.Mám karbec na levé straně motoru.
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 18.11.2017
Mám GSV 190 3 roky a od začátku špatně chytá.Dá se říci že cizí člověk by to možná nenatočil.Jde o první start.Potom už není problem.Nechci do toho šťourat, tak si pomáhám tím, že to nahnu dopředu až mám kleče nahoře.Když začne tect benzin, okamžitě... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika