Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 11.7.2017
Jistě, máte pravdu.Napsat tazatelce, že rozumí dobře doporučení  na pomaluběžný válcový drtič, znamená taky jí připomenout že bude potřebovat taky pákové nůžky a dávat do toho stroje větve do velikosti 3cm t.j. síla násady na mop(ten snad má... celý příspěvek >
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 10.7.2017
Důležité je, aby se tazatel orientoval.Proto jsem vložil fotku.To, že se to jmenuje obráceně, tak s tím nic nenadělám.Válec se točí pomalu a vetev uštípne a taky rozdrtí.To druhé rychloběžné větev nožema jenom odřízne a snad se tomu říká... celý příspěvek >
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 10.7.2017 Obsahuje fotku
Kupte si pomaluběžný drtič, aby měl válec, když se podíváte dovnitř.
Mrtvý králíček, 7.7.2017
Tak ona má každá mince dvě strany.Nebudu tady kázat, že očkovat králíky je správné, když to nedodržují ani u lidí.Nebudu plakat že má králíček málo místa, když se mi to nezdá.Stísněný a stresovaný si připadám já, když jsem někde na sídlišti v... celý příspěvek >
Prodáváte králičí maso, 29.6.2017
Králík je drahé maso.200kč za celého nic nevypovídá.To může být 1 kg nebo 2 kg.Aby se na mě někdo šklebil že jsem drahý, tak si je raději sním sám.Ať si jdou koupit za 46kč kuře.Májí to levnější.
Mrtvý králíček, 23.6.2017
Mám trochu jinou zkušenost.Kdysi jsem si koupil různé napáječky.Ty s kuličkou, ty na pet láhev a někde v sáčku mám i ty jazýčky.Jsem zas u misek.Denně je meju, pokud jsou špinavé.A když tam králíkovi necháte jak misku tak napáječku, třeba i týden,... celý příspěvek >
Křovinořez a žací nůž - možnost zlomení?, 17.6.2017
Už v základní otázce je to špatně, Na něco se ptáte a hned si odpovídáte.Nemyslím, že zrovna dobře. U rotační sekačky, dřív než praskne nůž, tak je na řadě unašeč a jeho kolíčky, dál ohnutí kliky a pod.Dělení nože na odletající kousky se neočekává,... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
Tyto problémy má každý, kdo dal pletivo hodně dolů a není mezi zemí a drátem mezera pro strunu.Nezlobte se na mě, ale to je zase hrozný dotaz.Čím hloupější, tím zase větší hádky.Copak jsem trotl abych upravoval broušením pružiny, nebo závaží spojky?K... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 3.6.2017
Nesouhlasím.Pokud to někomu pomůže a nekoupí šunt tak pokračujte.Otírejte se.Opakování-matka moudrosti.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 1.6.2017
Ten zoufalec možná ani neví jak 10m široký pás pole a 1km dlouhý vypadá.A na to 2 nádržky.A vy pane z Hor jak každemu s oblibou říkáte anonyme.Pamatujete loni nebo snad už před loni, jak jste se dohadoval že křovinořez poseče hravě 1000m2/určitý... celý příspěvek >
Dural vs.ocel, 26.5.2017
Tak nápad je to dobrý to zmrazení, děkuji všem, ale já nejvíc věřím tomu tvrzení, že vlivem chemické reakce se s toho stal nerozebiratelný spoj.Hliník zarostl do železa.Odsoustružit se to nedá a odvrtat taky ne.Co vím bezpečně tak se to dá... celý příspěvek >
Dural vs.ocel, 26.5.2017
Poprosil bych o zamyšlení, jak od sebe oddělit duralovou trubku, která je zasunuta v ocelové a postupem času tam zarostla.Nějaká chemická reakce?Plamen a hrubá síla je vyloučena.Něco jako se čistí konvice octem, tak to by semi líbilo.Chemicky.Neví... celý příspěvek >
Česká rajčata, 22.5.2017
No já myslím že je můžete vidět když si najdete vlákno //a zase ty fleky // dole 13.5.2017 v 19.18 hod.My co pozorně čteme, tak víme, že už jsme je někde viděli.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 17.5.2017
Taky dělám strunou jako první, vysekám to kolem plotů, záhonů sudů a skleníků a pařníků... a pak to sekačkou všechno seberu do koše.Obráceně se mi to zdá pracnější, podobně nepřijatelné, jako si koupit v roce 2017 sekačku na baterie. Pro normální a... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 17.5.2017
Tady s toho nakonec vznikne dojem, že děláte reklamu.Tak si těch zbylých 200m2 udělejte taky tak, aby jste tam neměla překážky a členité záhonky.Aby jste to mohla sekat nadále šňůrou.Tedy el.sekačkou Už vás tahat šňůru za začlo asi bavit.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika