Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A zase ty fleky na listech rajcat, 16.5.2017
Taky jsem si oblíbil pro chuť ty obří srdce.Zaujaly mě na Krétě a tady jsem se docela osobně ptal nějakého Big...?Asi hloupě a odpověď jsem nedostal.Loni už jsem dával fotku do nejtěžší rajče.Myslím, že větší tam nebylo.Teď koupená rajčata v obchodě... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Nesekal a ani nechci.Otázka názoru.Až proto bude vhodná doba, určitě změním názor.To je stejné jako bych vám vyčítal že nemáte elektromobil.Nebo máte? Jeden má prázdný kanystr, jiný studený start, svět se zbláznil.ž jste si to nenechal pojistit, když... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Ne nevyplynulo.Nablble se ptají i tazatelé pro přítelkyně.Než vyhodíte peníze za nějakou aku, tak sekačka má starter jako auto, já to řeším že to nastartuju a pak už to chytá (máme bez starteru) nebo se to dá zafixovat přesouváním očka ze stahovací... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Přečetl jsem všechno na jedno nadechnutí a doufal jsem že tazatel napíše důvod, proč nemůže použít benzinovou sekačku.Elektriku tam má, ale nebaví ho tahat kabel... Uniklo mi něco?
A zase ty fleky na listech rajcat, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Ta zem je chudá od pohledu.Jako pomocná síla pro zahradní práce to mám za léta odkoukané, Sazenice jsou taky velmi slabé.Dělám kompost a vím ve finále, že když dám někomu kolečko, tak kolik hnoje jsem musel přeházet, abych ho vyrobil.Udělat sadbu... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 27.4.2017
Jestli jsem to napsal nejasně, tak jsem odkazoval na článek 21.5 2014,který tu byl taky napsán.Tam se píše o těch štaprlkách.Začíná to //Mnohým lidem dělá problem//Tam si plete pisatel decilitry s centilitrama.Nebo si snad myslíte, že jsem takový... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 27.4.2017
A proč by neměl chytit?Proč třeba já bych si měl opatřovat najednou 5 litrů směsi?Mám čistý benzin a směs si míchám.Jen tak nic nepohazuju, protože jsem si na to musel vydělat.I to je důvod, proč bych tu starou směs vylil.Znal jsem pána který snědl 8... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 25.4.2017
A hlavně mě rozčiluje co to tady ten pan Moon vykládá stále o tom míchání staré směsi s tou čerstvou.Ty zbytky z křovinořezu nebo z pily? Tak s tím klidně něco umeju.Kolik bych musel mít strojů, abych míchal 15 litrů směsi?Nejsem blázen, to bych měl... celý příspěvek >
Kdy odstavit mladé, 20.4.2017
Tak ještě dva týdny
Generátor kouře, 17.4.2017
Jeden Dymbox je menší 1.36 litru a stojí a stojí 1800kč.Ten větší jak čtu 2.32 litru stojí 2165kč.O tom je v inzerátu řeč.Pak musíte do polska zaplatit předem a pak zaplatit dopravné což dělá zhruba kolem pětistovky.Nedá se tedy říct, že by... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Ale když to posmívání člověk přejde, soustředí se na to, aby tam tu nezašroubovanou měrku strčil rovně, třeba na 3krát pokaždé utřít, tak to snad jednou změří dobře.Tu hračku za 20 táců.No a jestli mu to nepůjde, tak ať si udělá rysku o délku závitu... celý příspěvek >
Honda GCV 160 nejde naštartovať, 9.4.2017
Tady záleží jakou si z toho člověk vybere variantu.Jestli přidření způsobil olej, nebo tolerance vedení. .Já bych se spíš přiklonil k těm rozměrům.I tak bych chtěl poděkovat za můj motor Honda GSV 190 že konečně po třech letech bude mít to... celý příspěvek >
Stavba skleníku - základy, 24.3.2017 Obsahuje fotku
Tam u toho skleníku je toho k nechápání víc.Přesně podobně jsem to tak udělal, když mi bylo ke třiceti.Dnes v důchodu jedině na zemi uprostřed cestička mínus 30cm.Rajčata a okurky od země až do špičky skleníku.Ty jablka? Nám tam v zimě normálně... celý příspěvek >
Stavba skleníku - základy, 23.3.2017
Otevřel jsem si stránky gutta a je tam všechno.Cena, číslo na odborného konzultanta pana Pavlíčka.Pak je tam napsáno, že tento skleník základ nepotřebuje.Je tam i cena montáže odbornou firmou(4200kč)Váha 90kg.Nevím kdo vám může poradit víc, než... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 21.3.2017
Tak já taky kupuju prémiové palivo.Jak benzin tak naftu.Přesto kupuju stabilizátor do benzinu.Bojím se o svůj motor Honda.Proč bych za dva roky nedal 180kč.Několik mojich přátel mi říkalo, že taky kupují do dieselu prem.palivo.Auto prý lépe... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika