Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba na hruske, 5.5.2014 Obsahuje fotku
srdečne zdravím, na mladej hruške, má cca 4 roky sa objavili na listoch také škvrny. Chcem sa preto spýtať, čo sa s tým dá robiť a čím strom postriekať? Ešte otázka kedže sa jedná o mladý strom netreba bohato nasadené,  mladé plody nejako... celý příspěvek >
Ako spravne dezinfikovat podu - Rady ptaka Loskutaka, 25.10.2013
ahoj, v sobotnej relacii na Nove - 19/10/2013 - Rady Ptaka Loskutaka bol prispevok ako dezinfikovat podu na jesen. Mam zahradu kde je kysla, piescita poda - Zahorie. Chcem sa preto spytat nezachytil niekto ako sa vola ten pripravok ktorym... celý příspěvek >
Vhodne kvapalne, jesenne hnojivo na ihlicnany, 18.10.2013
Ok,  spravim to tak aj ja. A ake jesenne hnojivoi na mlade, ovocne stromky?  Mozem pouzit aj to granulovane, jesenne na ihlicnany?
Vhodne kvapalne, jesenne hnojivo na ihlicnany, 17.10.2013
ahoj na chate mam borievky a ine ihlicnany, zem je ale zakryta mulcovaciou korou, preto je aplikacia granulovaneho hnojiva nemozna. Neporadi niekto vhodne, jesenne, kvapalne hnojivo na ihlicnany a granulovane na 4 rocne, ovocne deviny? Dakujem... celý příspěvek >
Co s hadicami kvapkovej zavlahy v zime?, 10.10.2013
Ahoj chcel by som poprosit o radu. Na pozemku svojej zahrady mam 1.rok natahane hadice kvapkovej zavlahy. Chcem sa spytat na vase skusenosti, je dobre nechat tieto hadice v zime na pozemku alebo je lepsie ich natocit a dat do garaze?  Dakujem... celý příspěvek >
Kedy je spravny cas na vybratie zemiakov?, 21.7.2013
dakujem za radu, pockam teda az uschne vnat
Treba teraz striekat preventivne rajciny proti plesni?, 1.6.2013
ahoj, po 3 zmrznutych som vysadil planty rajcin. Rajciny su vsetky zdrave. Chcem sa spytat kedze velmi casto prsi a je chladno ca radite, treba preventivne striekat proti plesny nejakym systemovym fungicidom, alebo to nechat tak? Rajciny mam na chate... celý příspěvek >
Spravne množenie rezkov samorodaku Concordie, 12.5.2013
dakujem za odpoved. Teraz nechapem, mam na kazdom nechat len to jedno, puciace ocko /ake je to jedno rostouci a to horni?/a vsetky ostatne ocka  vylupnut?
Je to koniec?, 12.5.2013 Obsahuje fotku
zdravim, tak posielam foto rajcin 5.den po postreku. Niektore rajciny su o poznanie zltsie, ale ziju vsetky. Teraz otazka, ma taketo rastliny vobec zmysel sadit do zahrady? Asi nie ze? Ake mate skusenosti vy, rastliny takto postihnute sa potom... celý příspěvek >
Spravne množenie rezkov samorodaku Concordie, 10.5.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, na jar som si pri strihani samorodneho vinica odrody Concordia spravil rezky ktore som dal do vody. Teraz mi zacali pucat listy. Pporadi niekto co s tym dalej? Ci to nechat este vo vode  az pusti korienkyalebo to mam po vrchne ocko... celý příspěvek >
Je to koniec?, 10.5.2013
tak je uz 2.den po postreku /streda doobeda/, rastliny su stale pokrutene, nevidim ale na nich ze by uschynali, pripadaju mi take iste, je to dobre? Ten "panko" co ma tych 60 odrod a chce to sadit u cesty sa mi neozval.
Je to koniec?, 9.5.2013
Ano to presne poznam, clovek najde zasa novu odrodu, kupi semienka, potom mu je luto zasadit jedno dve, ved co ked nevyrastu.
Je to koniec?, 9.5.2013
Dakujem za odpoved, ako dlho bude trvat take spamatanie? Ak sa to podati tak sa rajciny zacnu vyrovnavat?  Do pondelka budem badat nejake vysledky? Ide mi o to aby som dlho necakal a potom uz nebudu na trhu ziadne sadenice a ja budem tento... celý příspěvek >
Je to koniec?, 9.5.2013 Obsahuje fotku
Ahoj mal som rajciny ktore som pred vysadenim po "3 zmrznutych" otuzoval na balkone. Rajciny sa mi zdali napadnute nejakou, drobnou muskou. Postriekal som ich preto postrikom z minulehom roku ktory som mal uz zarobeny. Bola to zmes Dithane, alebo... celý příspěvek >
Treba planty rajcin uz presadzat, nevadi drobna muska?, 5.4.2013
dakujem a neporadi preda len niekto nejaku setrnu chemiu? Nefunguje napriklad nieco rozriedit a tym poliat pohariky? Ako sa skodca vola po slovensky?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika