Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako optimálne zavlažovať a hnojiť trávnik?, 2.7.2012
to je sice fajn nazor, ale ja by som tam takto mal v tom priesku taku "pušť" ako ked som tam prisiel 1.x -:(
Ako optimálne zavlažovať a hnojiť trávnik?, 2.7.2012
Ahoj poprosil by som o radu. Už tretím  rokom mám v piesčitej pôde cca 6a trávniku. Snažím sa o trávnik starať najlepšie ako viem, na jar ho vždy prerežem, pohnojím /tento som naposledy pred mesiacom pohnojil hnojivom Travcerit/. Neviem však v... celý příspěvek >
Kornatka travní, 2.7.2012
Mne vždy velmi pomôže postrek Ortiva.
Co se deje s mojema rajcaty? Jaka je to nemoc a co proti ni?, 29.6.2012
Bofix jsem na zahrade nepouzil spis to opravdu vidim v tom ze jsem asi na 100% nevyplachl postrikovou nadobu s kterou jsem zjara postrikoval travnik tusim Lontrealem. Sice jsem ji vyplach ale asi ne moc dukladne. Vysledni efekt? Postupne mi odchazi... celý příspěvek >
Je to K.O?, 24.6.2012
chvalabohu vyzera to ze je to v pohode. Dnes je nedela a rastliny od piatku, t.j. po 48 hodinach od aplikacie ziju
Je to K.O?, 22.6.2012
co uz, ostava mi len cakat co dalej -:(Je este nejaka moznost to ulahcit nejakym neutralizatorom?
Je to K.O?, 22.6.2012
ahoj vcera sa mi podarila dobra hlupost.Kedze sa mi na zahrade vo vacsom vyskytli molice zamiesaval som do 5 L postrek Mospilan a proti plesni Ridomil Gold so zmacadlom Silvet, kedze som si troska chcel zobrat aj domov do maleho postrekovaca na... celý příspěvek >
Jak ochránit popraskané drevo na stole a pergole?, 30.5.2012
s tym stolom je mi to jasne, uz ho tiez schovavam na zimu. Ale ide mi o to co mam spravit s poolupovanymi a popraskanymi miestami na stole ktore uz su. A co sa tyka pergoly tu zial schovavat nemozem. Ako to teda mam osetrit?
Ochrana rajcin a paprik proti plesni, 29.5.2012
planujem rajciny zasadit v piatok 1.6 rajciny su vysoke cca 20 cm -30 cm podla sorty za aky cas mam teda od zasadenia postriekat systemovym fungicidom?  Treba tak postriekat aj papriky, uhorky a tekvicu?
Jak ochránit popraskané drevo na stole a pergole?, 29.5.2012
Ahoj potreboval by som poradit. Mam pergolu a vonkajsi stol ktore su natrete silnovrstvou lazurou /Luxol EXTRA/, zistil som vsak ze v hornej casti na ktoru priamo svieti slnko a prsi su dost velke praskliny v dreve jak na pergole tak na stole.... celý příspěvek >
Je cas na presadzanie tejto bazalky?, 16.5.2012
dakujem za radu, ked bude presadzat rastlinky mam ich zasadit hlbsie, po delozne listky?
Ochrana rajcin a paprik proti plesni, 16.5.2012
ahoj o chvilu pride cas kedy nam teplota dovoli zasadit planty rajcin a paprik do zahrady.Chcel by som preto poprosit ci by nebolo vhodne spisat taky plan prevetivnych postrekov proti plesni zemiakovej a inym chorobam napadajucim tieto dve plodiny.... celý příspěvek >
Je cas na presadzanie tejto bazalky?, 16.5.2012 Obsahuje fotku
ahoj vypestoval som si zo semena bazalku, teraz neviem uz je cas ju presadit do vacsich kochlikov alebo dat rovno do zeme, alebo pockat az este podrastie? To presadenie mam spravit tak ze lyzickou vyberiem cely obsah a presadim alebo to... celý příspěvek >
Daju sa teraz este vypestovat rajciny a papriky zo semien?, 2.5.2012
Pozemok mam na Zahori, nedaleko Breclavi. Takze mam semienka zasiat uz priamo na stanovisko po jednom, alebo nahusto a potom po vzideni a nahodeni pravych listkov popresadzovat?
Daju sa teraz este vypestovat rajciny a papriky zo semien?, 2.5.2012
ahoj chcel by som sa spytat daju sa este teraz zaciatkom maja  vypestovat rajciny a papriky zo semien, t.j.predpestovat priesady aby bola dobra uroda? Bol som dlhsie sluzobne prec tak sa radim ci ma este zmysel sa do toho dat. Jedna sa mi o... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika