Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 22.4.2015
tak som to nakoniec vyriesil, vcera mi kamarat, co ma chatu 4 km daleko od nas rano volal ze hruska rozkvitla /poziadal som ho aby mi ju sledoval/, tak som sadol do auta a hruske kupil rozkvitnuteho "zenicha", odrodu Konferenciu. Tu som zasadil do... celý příspěvek >
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 20.4.2015
skusim teda kupit hrusku v nadobe  a zasadim ju niekde na pozemku. Celkom sa mi pacila odroda Nitra, ta urcite pasuje ako opelovac k  mojej Wiliamsovke? .Nasiel som zahradnictvo kde maju taketo hriusky, ale kedze je to pri Bratislave a... celý příspěvek >
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 20.4.2015
pripadne, nema niiekto uspany vrub z tychto odrod: Boscova lahvice, Konference, Charneuská, Nitra? a nebol by taky laskavy a neposlal mi ho? Znamy z dediny mi hrusku zastepi. J 
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 20.4.2015
Problém je že mám chatu na samote u lesa a do každej dediny 4km.
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 20.4.2015
Tak uz som zistil kde je "pes zakopany". Volal som do Plantexu a tam mi povedali ze problem je ze hruska nie je opelena. Riesit sa to da: 1/ alebo vysadenim druhej hrusky do cca 50m 2/zastepenim druhou, letnou hruskou, kedze Wiliamsovka... celý příspěvek >
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 20.4.2015
tie opadane plody su miniaturne hrusticky. Stromy som zasadil do rady tak uz moc miesto na vysadenie dalsej hrusky nie je. Ak by som zvolil rubovanie, kedy by sa to malo urobit a z akej odrody?
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 20.4.2015
Dakujem za rady, este jedna, mozno laicka otazka, ako som pisal po odkvitnuti kvetov na hruske hruska bohate nasadi plody a opadaju male hrusticky. Moze plod vzniknut aj bez opelenia? 
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 19.4.2015 Obsahuje fotku
Teraz som sa pozrel do zaznamov, hruska bola sadena 30.11.2009, kupena bola v Plantexe Veselé je to odroda Pyrrus Communis Wiliams /podpnik hruska plana/. Okrem nej mam tam zasadene este 2 jablone,1 ceresnu a jednu slivku, tieto vsetky rodia. Naozaj... celý příspěvek >
Ako dosiahnut aby hruska mala úrodu, 19.4.2015 Obsahuje fotku
Zdravim, na svojom pozemku mam mladu hrusku. Tato kazdy rok nasadi bohate kvety, z ktorych sa vytvoria mlade plody, tieto vsak kazdy rok vsetky opadaju a hruska tak nema ani jeden konzumny plod.  Hrusku necham kazdy rok na jar a v lete ostrihat... celý příspěvek >
2L postrekovac na kompresor, vyraba ho niekto?, 18.4.2015
postrekovat rastliny, mensie stromy. Doteraz som pouzival postrekovace kupene v Baumaxe, ktore nevydrzali ani sezonu, odisla vzdy pumpa. Preto ma napadla myslienka, zhanat takyto postrekovac, ktory by som proste natlakoval a postrekoval. 
Zahradne drevaky Florabest, neporadi niekto kde sa daju kupit?, 18.4.2015
Zial na SK Penny nie je -:(
2L postrekovac na kompresor, vyraba ho niekto?, 18.4.2015
ja som prave myslel ci to niekto nevyraba original.
2L postrekovac na kompresor, vyraba ho niekto?, 18.4.2015
Dakujem a neexistuje nejaky typ co sa da natlakovat kompresorom?
2L postrekovac na kompresor, vyraba ho niekto?, 18.4.2015
ahoj, chcel by som sa spytat, vo svojej zahrade som pouzil viacero 2L postrekovacov od roznych vyrobcov. Po case vsak vzdy "odide" pumpicka a postrekovac sa znefunkcni, pripadne neustale cistim trysku. Takto kupujume kazdu sezonu novy postrekovac.... celý příspěvek >
Zahradne drevaky Florabest, neporadi niekto kde sa daju kupit?, 15.4.2015
Dakujem za dobre rady, nemusia byt Flora Best ale takeho typu. Drevene nechcem. J
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika