Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Treba planty rajcin uz presadzat, nevadi drobna muska?, 4.4.2013 Obsahuje fotku
Ahoj podla rady kolegov z tohoto fora som ciastocne presadil a do novych zasadil semiacka rajcin. Chcem sa spytat podla foto treba tie vysie rajcinky uz presadit /prepykirovat/  tak ze ju opatrne vyberiem z pohariku a opat az po 1.cm nad... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 14.3.2013
Bojim sa aby sa rystlinka velmi nevysilila a potom sa neohla a neuschla ako sa mi to stalo minuly rok na prvy pokus.  Teraz neviem, mam teda cakat na prve, prave listky alebo pikyrovat? Potreboval by som poradit kedze tie nadobky/ja som to... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 13.3.2013
ked uz mam tie semenaciky naplnene zeminou je mi luto zasa zhanat kelimky, chcem sa preto spytat mozem tu rastlinku nedat pri pikyrovani na rovno do toho semenacika ktory nie je moc vysoky ale len aby bola v zemi a vrch trcal 1cm nad zemou? Tie... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 13.3.2013
dakujem za dobre rady, mam teda este pockat az vyjdu aj ostatne alebo tie co uz vzisli popikyrovat?  Aky je neklamny znak /vyska/ ze rastlinku treba pikyrovat?
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 13.3.2013
Dakujem za odpovede, dal som ich preto na chodbu lebo je tam chladnejsie ako v byte. Chcem sa spytat ako mam pokracovat s tym pikyrovanim? T.J vyberiem opatrne rastlinku z bunky a znovu ju tam spajglou zatlacit az do hlbky aby trcala len 1cm nad... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 13.3.2013 Obsahuje fotku
ahoj tak som dal susiak priamo k oknu chodby a na neho semenaciky. Tie sa uz zacali teraz dost vytahovat, co by ste poradili spravit dalej?  Kedze je chodba spolocna nemozem si dovolit tam dat zrkadla, Uz tak ma trpia s tymi semenacikmi... celý příspěvek >
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 11.3.2013 Obsahuje fotku
ahoj pred tyzdnom som do vacsich semenacikov a pody na mnozenie zasial po jednom semienku rajcin, a feferoniek, vacsinou sa jedna o kolikove cherry odrody,  Dnes som si vsimol ze sa mi uz 2 rastlinky vysli.  Chcel by som velmi pekne... celý příspěvek >
Co s rajcinami v kvete?, 11.11.2012 Obsahuje fotku
ahoj na balkone mam rajciny ktore su este plne kvetov.Sadil som ich do hrantikoch na cas, po "3 zmrzlych". Chcem sa spytat vyrastu mu z nich plody ked ich premiestnim az sa ochladi k 0.C  na chodbu domu, na okna, kde je teplota cca 15 stupnov?... celý příspěvek >
Da sa v Gardene C1060 Profi pouzit dazdovy senzor od ineho vyrobcu, lacnejsi?, 4.10.2012
ahoj nema s tym niekto skusenosti?
Automatická závlaha ve skleníku, 26.9.2012
zdravim, nepodeli sa niekto o konkretne sklusenosti s nizkotlakovou, kvapkovou zavlahou z dazdovej vody /odchyt vody zo strechy/  z 1000L IBC kontajnera.Planujem nieco take bez potreby cerpadla  urobit a potreboval by som poradit aky... celý příspěvek >
Skusenosti s kvapkovou zavlahou, 25.9.2012
zdravim, nainstaloval som si tento tyzden kvapkovu zavlahu cca 80m na jednom mieste s 16mm kvapkovou hadicou 2L/hodinu a druhu vetvu som potiahol 20-tkou hadicou na ktore som napochal mikrohadice k jednotlivym rastlinam. Chcem sa spytat na vase... celý příspěvek >
Molica - skodca na kaleraboch, kapuste a rajcinach ako ucinne proti nej?, 4.7.2012
Chess 50 WG sa uz nedovaza. V predajni mi poradili Actelit, tak uvidime.
Ako optimálne zavlažovať a hnojiť trávnik?, 3.7.2012
dakujem za radu, takze mam vecerne polievanie zrusit a pridat na kazdu sekciu na 30 minut a nastavit polievanie rano na 4.30?
Ako optimálne zavlažovať a hnojiť trávnik?, 3.7.2012 Obsahuje fotku
Ďakujem za vašu radu. Môj trávnik vyzerá tiež celkom fajn, aspoň mi ho každý vačšinou obdivuje ale neviem či moja studňa zvládne 4 hodinové nepretržité zavlažovanie. Tým pádom že mám piesčitú pôdu nebude to len také pretečenie cez trávu? Ja som... celý příspěvek >
Na muskatoch mi schnu listy, 3.7.2012 Obsahuje fotku
ahoj mam problem, mam na balkone kde cele doobeda svieti slnko v truhlikoch klasicke muskaty. Neviem co sa deje ale vzdy, na kazdej rastline niektore listy zacnu po krajoch zltnut a potom sa uplne ususia. Ostatne listy su v poriadku a rastu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika