Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Namocenie semien do vody pred vysadbou, 3.5.2016
Ahoj, chcem sa spytat, ak chcem urychlit vzidenie semien uhoriek, cukety, kolko mozem mat maximalne pred vysadbou namocene semena vo vode, aby to bolo optimalne? Dakujem J
Zmrznutie Bobkovišne lekárskej, je to trvale poskodenie?, 2.5.2016
pred sazenim som nehnojil nicim, rastliny boli tyzden po vysadbe v poriadku a zmenili sa az po tom mraze. V stredu sa na ne pojdem pozriet.J
Zmrznutie Bobkovišne lekárskej, je to trvale poskodenie?, 2.5.2016 Obsahuje fotku
ahoj pred dvomi tyzdnami sme k plotu zasadili kriky Bobkovisne lekarskej - Prunus Laurocerasus /Novita/, vysoke cca 50cm, V zahradnictve nam tvrdili ze kriky su mrazuododlne do -20.C. Minuly tyzden, 28.4, ked bol u nas prizemny mraz,... celý příspěvek >
Pomôže vtáčiemu zobu jeho radikalne prerezanie?, 23.11.2015
Velmi pekne dakujem, necham to teda na jar. J
Pomôže vtáčiemu zobu jeho radikalne prerezanie?, 22.11.2015
Uf, tak zena mala pravdu. Teraz ale neviem, mam plot ostrihat este teraz, alebo az na jar, na polovicu, alebo na tretinu?
Pomôže vtáčiemu zobu jeho radikalne prerezanie?, 21.11.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, máme pri susedovom, betónovom plote po celej dĺžke nasadený vtáči zob. Tento živý plot je starý cca 20 rokov. Plot je vysoký cca 2,5 rokov, posledné 2 roky máme u neho kvapkovú závlahu, hnojím ho na jar a na jeseň. Plot je   ale je miestami... celý příspěvek >
Plot s ovocnych stromov, 21.6.2015
ahoj, chcel som sa poradit. Za chatou   mame pozemok od suseda oddeleny 2m betonovym plotom, o dlzke 100m. Plot je na Zahori, kde je piescita poda a vela borovic. Miesto je polotien, pooede tam ale svieti slnko. Chcdl som sa spytat... celý příspěvek >
Lipnica rocna, 20.6.2015
Ano, na jar mam vyrazne svetlejsie flaky travy, je pekna, ale bledsia ako ina. Nechapem ale preco ked by to nebola Lipnica rocna, ktora vyschla v dosledku sucha, preco sa mi zrazu vypalil taky flak na tom, istom mieste uz viac rokov? Kazda sekcia je... celý příspěvek >
Problemy s cibulou a cesnakom, 20.6.2015
Zahrada je moje velke hoby a skusal som vselico. Myslim si ze cibule maju dostatok svetla a slnka. Nie sice cely den, ale cele poobedie. Viac rokov som skusal pestovat cibuloviny ale vzdy su male, vo vekosti max. vacsej slivky. Ma zmysel teraz este... celý příspěvek >
Lipnica rocna, 19.6.2015
Kornarku poznam spolahliivo, ako sa ukazu jemne, ruzove chumaciky, skoro rano ked je chladno postriekam travu Ortivou a je na cas pokoj. Tento obrovsky flak sa mi vzdy ukaze na rovnakom mieste viacero rokov v lete a nepomoze ani to ze zvacsim davky... celý příspěvek >
Problemy s cibulou a cesnakom, 19.6.2015
Miesta viac rokov skusam rozne a nikdy to nie je cibula dva roky po sebe. Minule tam bola mrkva. Necakam nejake extremne velke bulvy ale aspon normalnu zelenu cibulku ako maju v obchode a ani to sa mi nedari. Poda je puescita, vybirne sa tu dari... celý příspěvek >
Poliversum alebo Champion?, 27.5.2015
ako teda poznam ze je cas na postrik? V jednom vlakne som cital ze treba striekat Championom 50 WP po kazdom dazdi? Velmi sa bojim aby som nedopadol ako minuly rok, kedy som bol tyzden na dovolenke a ked som prisiel po dovolenke do zahrady rajciny... celý příspěvek >
Poliversum alebo Champion?, 27.5.2015
takze este rajciny nemam striekat fungicidom? Kedy by sa malo 1.x striekat?  Velmi sa bojim ze pri takomto pocasi ich chyti plesen a budu KO, mam vselijake druhy, ktore som pracne zhanal a tesim sa na urodu. J 
Poliversum alebo Champion?, 27.5.2015
ahoj, mam 2 tyzdne posadene rajciny, ktore su vzrastu cca 20-25 cm. Zial v poslednych dnoch bolo velmi chladne a dazdive pocasie tak sa bojim aby rajciny nechytili plesen. Chcem sa spytat, co by ste poradili, mam dnes, kedy prvy den neprsi osetrit... celý příspěvek >
Regeneracia skalky, ale vhodne rastliny?, 26.4.2015 Obsahuje fotku
ahoj, mam na Zahori,  v piescitej pode vytvorenu skalku, tato vsak surne potrebuje prerobit. Neporadi niekto vhodne rastliny do skalky, tak aby postupne kvitla celu sezonu? Skalka ma rozmery v cm: 230x170 a je polievana postrekovacom. J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika