Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradne drevaky Florabest, neporadi niekto kde sa daju kupit?, 14.4.2015 Obsahuje fotku
Ahoj pred casom cca 5 rokov som si kupil v Lidli zahradne, gumove drevaky zn Flora Best. Boli do zahrady a na travnik priam idealne a nosil som ich v zahrade celu sezonu Lahke, nepremokave, velmi pohodlne a dlho vydrzali. Teraz mi stare pomaly... celý příspěvek >
Velké klíky na zemiakoch, 19.3.2015
Dakujem, idem na to -:)
Velké klíky na zemiakoch, 18.3.2015 Obsahuje fotku
ahoj mal som v pivnici pripravene sadbove zemiaky, teraz som ale zistil ze zemiaky maju vyhonky dlhe cca 25cm. Mam tie kliky teraz vsetky odstranit, aby vyhnali druhe, mensie a zemiaky potom zasadit? Su to kvalitne, sadbove zemiaky, luto by mi ich... celý příspěvek >
Kedy je najlepší čas na sadenie cibulí kvetín?, 28.10.2014
takze teraz sa uz v nasich koncinach neoplati sadit cibuloviny do zeme?
Kedy je najlepší čas na sadenie cibulí kvetín?, 17.9.2014
 ahoj, kupil som si v Holandsku cibule rôznych kvetín - tulipány, hyacinty, okrasný cesnak. Chcem sa spýtať kedy je najlepší čas na sadenie a ako hlboko sadiť do zeme ? Ďakujem J.
Prosím o radu, aká je to rastlina a ako sa o ňu starať?, 22.6.2014
Prosím o radu, aká je to rastlina a ako sa o ňu starať?, 22.6.2014 Obsahuje fotku
ahoj, dostal som takúto rastlinu ale neviem ako sa o ňu starať aby sa jej darilo. Neporadí niekto? 
Co s pazitkou?, 14.5.2014
ahoj mam na zahone viac rokov pazitku. Teraz ide pazitka masivne do kvetu, chcem sa spytat, mam tieto puciky s kvetmi odstrihnut alebo nechat tak?
Jak postupovat s těmito rajčaty?, 8.5.2014
P.S. Jaké hnojivo by jste doporučovali? Kristlalon, Lignohumát /jak naředený/, nepo jedno-dvě zrnka Cereritu do každého kelínku? 
Jak postupovat s těmito rajčaty?, 8.5.2014
ano přesneě tak, vysel jsem semena a jelikož v bytě nemám na to podmínky dal jsem to známe na dopěstování, jeilkož sem nechtěl rodinu terorizovat kelímky po všech oknech.   Čím by jste poradil přihnoit? Já je plánuji dát na zahradu kde mám pro... celý příspěvek >
Jak postupovat s těmito rajčaty?, 7.5.2014
P.S. jedná se o klasická, kolíková rajčata, a kolíková cherry rajčata, né zakrslá!
Jak postupovat s těmito rajčaty?, 7.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, nechal jsem si u známe vypěstovat zajímavé sazenice rajčat z kvalitního, certifijkovaného semena z Čech, Slovenska, Holandska, Itálie a pod..20.3 jsem dal na vypěstování rostlinky, vyšlé z pudy, s kličními lístky. Nevim v čem je problém... celý příspěvek >
Daju sa este muskaty teraz ostrihat?, 6.5.2014 Obsahuje fotku
ahoj mam klasicke muskaty z minuleho roka, kedze ale boli na chodbe dost sa vytiahli a su take slabe. Chcem sa preto spytat, daju este teraz muskaty ostrihat? Ak ano do akej dlzky, resp.aku dlzku nechat zachovalu a ako potom dalej postupovat, mam... celý příspěvek >
Choroba na hruske, 5.5.2014
Takže je to vlnovník hruškový a aký prosím prostriedok proti nemu je najlepší, ked Ommite uz nie je?
Redukcia plodov na mladých stromov, 5.5.2014 Obsahuje fotku
ahoj, mám na zahrade  tri, 4 roky staré jablone a jednu hrušku  ktoré mi bohate nasadili mladé plody. Chcem sa spýtať, netreba tie plody nejako zredukovať? Minulý rok som všetky nechal a na jabloni z toho vyrástli krásne jablká.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika