Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spravne pestovanie vnatoveho petrzlenu, bazalky, pazitky, 25.4.2012
chcem sa este vratit k tomu pikirovaniu vnatoveho petrzlenu, zvlastne, ja som prave na tomto fore nasiel prispevok ze jeden pan pikiroval petrzlen. Mojmu petrzlenu sa dari celkom dobre a rastie -:)
Ako správne pestovat bazalku zo semena?, 23.4.2012
pardon myslel som ci ich mozem nechavat vonku uz aj cez noc? Ak ano tak do akej, najnizsej teploty?
Ako správne pestovat bazalku zo semena?, 23.4.2012
dakujem, ale neviem ako s tym otuzovanim, mam ich uz teraz davat cez den na balkon kde je cez den slnko? Popripade ich mozem ak nie su nizke teploty tam nechat aj cez den? Nechcel by som aby mi vyhukli a boli take neduzive ako minule.
Ako správne pestovat bazalku zo semena?, 23.4.2012
ahoj zasial som si do takých, malých sadbových buniek semena bazalky. Táto po pár dňoch začína vzchádzať a objavujú sa prvé klíčne lístky. Chcem sa spýtať ako mám správne postupovať pri jej pestovaní? ?Mám tie kochlíčky už teraz keď su... celý příspěvek >
Spravne pestovanie vnatoveho petrzlenu, bazalky, pazitky, 19.4.2012
takze kedze neboila ziadna odpoved, dopadol som takto: 1/Petržlen som poprepikýroval a darí sa mu, 2/Bazalka mi žial odišla a zvedla, takže ju idem sadiť nanovo. Neporadí niekto ako pri tom postupovať, či to zasiať nahusto a potom... celý příspěvek >
Ako spravne ostrihat samorodak?, 13.4.2012
neporadili by ste mi prosim konkretne?neposlete mi prosim cez sukromnu sparvu na vas kontakt? Poslal by som vam vam originalne foto ze by ste mi tam ciarami naznacil co ostrihat. Velmi pekne dakujem J. Strihať môžte v pohode aj teraz, na... celý příspěvek >
Ako osetit podu pred siatim a sadenim proti burinam, 11.4.2012
este jedna otazka. Mam tak osetrit podu aj pri siati semena redkviciek, spenatu,rukoly?
Aku vhodnu rastlinu do piescitej, suchsej pody pod borovice?, 11.4.2012
ahoj mam chatu na Zahori kde za chatou mam pod velkymi borovicami kde je cely den tien   velke, suche flaky. Neporadi niekto vhodnu rastlinu ktora by casom urobila "koberec" a darilo sa jej tam? Povodne som tam minuly rok na jar zasial... celý příspěvek >
Ako osetit podu pred siatim a sadenim proti burinam, 11.4.2012
je to v pohode, vsetko rastie ako ma -:)
Ako spravne ostrihat samorodak?, 10.4.2012 Obsahuje fotku
ahoj mam na chate koren samorodaku Concordia ktory mam vyviazany ku takej dratovej konstrukcii. Neviem vsak ako tento vinic spravne ostrihat. Ja by som najradsej nechal vseetko ale pocul som ze to je na skodu vinicu. neporadi niekto konkretne ako na... celý příspěvek >
Spravne pestovanie vnatoveho petrzlenu, bazalky, pazitky, 10.4.2012 Obsahuje fotku
ahoj asi pre dviac ako tyzdnom som si do truhliku a nadob zasial petrzlen:hladky vnatovy,  kuceravy /kaderavy/ a do mensich nadob som na hustejsie nasial semienka bazalky klasickej, cervenej, trpazlicej  a pazitky. Bazalka teraz... celý příspěvek >
Jahody na balkon, 9.4.2012
a neporadi niekto ako konkretne vypestovat tieto previsle jahody zo semienka? Viac raz som to skusal a nepodarilo sa. Neporadi skusenjesi na moje otazky? 1/treba na predpestovanie pouzit tie male, gulate otvory alebo uz priamo zasiat do truhlikov... celý příspěvek >
Ako osetit podu pred siatim a sadenim proti burinam, 30.3.2012
uf to som rad, ak pridem po dvoch tyzdnoch na zahradu a skusobne vykopem jeden zemiak a nebude klik rast to znamena ze mam nanovo zemiaky posadit, ze?  Ak budem musiet zemiaky nanovo posadit nebude novym zemiakom vadit ze v zemi je uz Stomp?
Ako osetit podu pred siatim a sadenim proti burinam, 29.3.2012
myslim si ze ano len som sa chcel spytat ak by to nahodou bolo viac ublizilo by to klikom zemiakov, alebo hrasku ktory som vtedy sadil alebo zaadenym jahodam? Ma niekto s tym konkretne skusenosti?
Ako osetit podu pred siatim a sadenim proti burinam, 28.3.2012
trosku sa bojim ze som to prehnal, nie davkovanim, to si myslim ze 50ml na 7L nie je moc ale tym ze som to viacraz /2x/ postriekal. Moze sa nieco stat tym ze som to viac raz postriekal? Ak by postrek prenikol ku klickom zemiakov moze to zemiaky... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika