Příspěvky uživatele - pepa kot

Přezimování paprik?, 3.10.2017
V rádii hlásili, že lze rostlinu papriky přezimovat. Odplozenou rostlinu vyrýpnout do nádoby a v bezmrazé místnosti přezimuje. Na jaro přesadit a rodí znova. Máte s tím někdo zkušenosti???
Malinám žloutnou listy a plody jsou bez chuti, 15.9.2017
SPCH odpověděl správně! Vše napadené ihned vystříhat až u země a spálit!!!
Prosím, kdo pozná, co je tohle za rostlinu?, 5.9.2017
Seminka seženete od sousedů!
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
Zatím nikdo neodpověděl. Já zarývám klasický uleželý hnůj a ten musí do jara zetlít. Ten granulovaný bych asi zahrábl až na jaře.
Urychlení zrání rajčat, 9.8.2017
Já nechávám dozrát na rostlině! Chuťově je to,,nebe a dudy"!!! Nelze srovnávat!!! Na podzim, kdy už je potřeba sklízet před mrazy sklidím a lehce nadkryté nechám dozrát při pokojové teplotě spolu s několika jablky.
Kopřivová jicha, 13.7.2017
Já to nechávám kvasit v uzavřené plast.nádobě. Smrdí, jen když to otevřu! Kolik ředíte? Já asi 1:10.
Dozraje ještě?, 2.7.2017
Buďte v klidu! Nevím proč máte obavy. Do KM mám 10km a plody u VP jsou také zelené! Dočkáte se! Jak začnout zrát, během týdne dozrají všechny. Ty moje půjdou do bečky, zavařených mám ještě dost!
Papriky vs mšice, 12.6.2017
Přibližná cena tohoto přípravku???
Buxus zežloutl, 25.5.2017
Nevím, jak na Semilsku, ale zde jsou skoro všechny napadené! Vemte lupu a podrobně se podívejte po maličkých housenkách na listech a v listech!!! V TV uváděli, že ani Decis a jiné postřiky na tyto housenky řádně neúčinkují. Zkuste vyhledat... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 24.5.2017
Bojoval jsem také. Tři druhy pastí mi vždy zahrnul. Použil jsem zakoupený kusový karbid vápníku a dýmovnice na krtky. Investoval jsem na to vše okolo 1700 Kč.Nic nezabíralo.  Asi až rotavátor pomohl! Ještě potom dal krtek o sobě trochu vědět a... celý příspěvek >
Na čem sušíte?, 22.5.2017
Některé bylinky lze sušit v sušíčce na ovoce. Je potřeba často dohlížet. Některé bylinky mohou zčernat! Pokud budete sušit ve vzdušném stínu na sítech, pak to trvá déle, ale máte jistotu, že nezčerná!
Zapuštění a položení sazenic paprik, 22.5.2017
Proč se položily??? Já rajčata sadím šikmo a hluboko, papriky jen kolmo a o trošičku hlouběji než rostly v kelímku.
Zkazene zeli?, 20.4.2017
Já mám zelí v koutě kuchyně paneláku v zeláku. Velmi často kontroluji, aby v járku byla vždy taky slaná voda. Často dolévám! Zelí stále chutné! Při strouhání jsem poprvé přidal křen. Je lepší než v minulé roky bez křenu!    Je potřeba... celý příspěvek >
Mráz, 15.4.2017
Já to říkám pořád, Konvalinko. Jak zpívá Nohavica:,,Praotče Čechu, tys byl ale strašny cyp. Kdyby si popošel ještě o pár kilometrů dále, tak jsem se teďka mohl kdesi v teple v plavkach válet."   Nechme počasí na Pánu Bohu! Uvidíme, zda se na nás... celý příspěvek >
Kůzlata, 13.4.2017
V dnešní době jedině na netu vyhledat kozí farmu v blízkosti, jestli by neprodali.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika