Příspěvky uživatele - pepa kot

Poznáte rostlinu?, 16.4.2018
Pryšec křižmolistý!. Foto asi loňské.  Už v minulosti byl tady dotaz.   Prý odpuzuje krtky.Alergici pozor! Všechny pryžce na řezu vylučují,,mléko!  Ptáci přenesli semínko. Po dozrání seminka v lusku pěkně rozstřelují do okolí. Po... celý příspěvek >
Moření sazečky v NaCl, 16.4.2018
V jednom nejmenovaném pořadu v TV radili cibuli sazečku,,namořit" do roztoku kuchyňské soli. Polévková lžíce na 1l vody.Má to význam, dá se tomu věřit???
Co je to?, 15.4.2018
???  Aby dotaz nezapadl v zapomnění. Celer to určitě není!
AKU sekacka pro seniory, 13.4.2018
Když už rodiče na to nestačí, posekám to já! Nemusím nic nového kupovat!
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 12.4.2018
Zapomněl jsem dodat, že těch květů je sotva polovina než v r. 2017.
Spodní listy česneku žloutnou, 10.4.2018
Loni brambory, na podzim zarytý uleželý kompost-převážně listovka.Možná, že to bude i zimní vláhou. Zde ta trocha sněhu dlouho nevydržela.    Ta jiná lokalita, kde je taky ten stejný Dukát, je OK, ani kompost neviděla mnoho let, natož... celý příspěvek >
Spodní listy česneku žloutnou, 10.4.2018
Asi ten Dukát a Vekan má vyšší nároky i když jsou všechny odrůdy vedle sebe.Ivan+ Kavkaz jsou OK. Zbytek Dukátu, který mi nevyšel na připravený záhon, mám v jiné lokalitě a ten je také OK.
Spodní listy česneku žloutnou, 10.4.2018
Dukát ze stejné várky vysazený na jiném místě bez vady!!!
Přezimování paprik?, 10.4.2018
Nepřezimovala mi!
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 9.4.2018
Během včerejšího teplého dne okolo 19°C, VP už rozevřela svoje květy. Doufám, že dozraje!
Spodní listy česneku žloutnou, 8.4.2018
Dvě odrůdy (Dukát, Vekan) mi už žloutnou. Vedle odrůda Ivan + Kavkaz (nejistého původu) jsou zcela v pořádku.Česnek byl společně mořený před sadbou, přesto velké rozdíly, jak ve velikosti vzrůstu,(tu ještě chápu),ale rozdílné žloutnutí natě??? ... celý příspěvek >
Moruše - co jí je?, 20.3.2018
Že by mrazová prasklina?
Starší meruňka s prasklým kmenem, 15.3.2018
Mám u Velkopavlovické popraskaný kmen daleko více již 14 let a stále rodí a více než jiné dvě VP.  Pokud nebude vadit rekonstrukci, rodí dobře a není jiná meruňka- ponechal bych.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Tak kde se stala chyba???  Bůh ví kde! Nerad bych se toho taky dočkal! Dejte vědět, co jste učinila za závěr a jak budete dále postupovat a jak se zadařilo!!!
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Zadavatel tohoto tématu host. 234.132 mám ještě neodpověděl na otázky!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika