Příspěvky uživatele - pepa kot

Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 2.5.2016
Dočkej času jako husa klasu! Uvidíme za měsíc, pořípadě v červenci při sklizni. Moje meruňky nepostihl asi ani tolik mráz jako monilia laxa.
Moniliu nebo namrznutí?, 2.5.2016
Tak jsem se na to o víkendu podíval, podle vzhledu to bude asi monília. Kdyby větvičky byly namrznuté, bylo by to asi více a stejnoměrně postižené.  Nikdy jsem moniliu neměl.(Taky jsem nikdy nestříkal) Nejvíce mám postiženou 10-ti letou VP... celý příspěvek >
Moniliu nebo namrznutí?, 1.5.2016
Jak rozeznám moniliozu od namrznutí?  
Kde seženu medvědí česnek?, 24.4.2016
V Taliánsku taky rostů olivy a pomeranče v sadu. Nám tady na Moravě roste v lesi aj medvědí česnek. Roste jim v Itálii??? Kde je psané, že musí růst medvědí česnek v Ústí nad Labem. (Tam sa nadlabů zas nečím inším). Já dnes budu dlabat špenát s... celý příspěvek >
Automatické zavlažování ve skleníku, 20.4.2016
Tak to mne také velmi zajímá!!! Hlavně bez používání 220V.
Problém s břečťanem, 12.4.2016
A podpálit chalupu!
Česnek medvědí - doba sběru, uchování, 9.4.2016
My jsme zatím rozmixovali s trochou oliv. oleje a soli na pastu a dali do chladničky. Stejně dlouho nevydrží, protože ho brzo zkonzumujeme. Pohled na kvetoucí česnek v lese je nádhera!
Velmi ranné Princess, 5.4.2016
Když už krájíte sadbu, řeznou plochu ošetřit práškovým dřevěným uhlím!!!
Obarveni Bofixu?, 2.4.2016
Teď, dokud tráva není vzrostlá, lze použít i označníky na záhonky. Čím obarvit, jsem neřešil.
Vyžrané květní pupeny, 20.3.2016
Někteří ptáčci se taky chtějí napapat!!!
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.3.2016
U nás to taky tak vypadá. Poloha- viz. registrace.
Ořešák Mars - nepravidelný růst - obří přírůstek, 9.3.2016
Na detailu to vypadá, že převážně šel do výšky ten roubovaný. Nebo se pletu???
Kávová sedlina, 3.3.2016
Pro rostliny nevím jestli je k. sedlina prospěšná, ale velmi prospěšná je pro mravence, hlavně pokud kávu sladíte. Já na záhonky proto sedlinu nedávám.
Meruňka z pecky, 1.3.2016
Kdo nevěří ať tam běží.Tchýně má v zahradě meruňku z pecky. Je už vzrostlá a má krásné, šťavnaté plody s příchutí i velikostí broskve. Strom je tak divoce rostlý,(jak vrba),že nelze sklízet. Po spadnutí na zem je z nich,,marmeláda". Až budou, tak... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 23.2.2016
V sobotu na zahradě jsem viděl jak všechen česnek se ukazuje jak roste. Vidím, že to dlouhé moření těm 1cm kořínkům nijak neublížilo.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika