Příspěvky uživatele - 113.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topaz nepřekonaný, 16.8.2018
Daník: Iste, Topaz zďaleka nie je bezproblémová odroda. To že by mal byť v každej záhradke som myslel samozrejme nadnesene a hyperbolicky, každý si predsa volí sorty podľa svojho gusta (a dostupnosti).  Pre mňa sú práve tie "problémové"... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 16.8.2018
Agent Vysloužil: V tej poslednej vete som napísal "možno"...    Agent IH 
Desert, 16.8.2018
Desert je konzumovateľný okamžite po obratí zo stromu, ale po párdňovom "odležaní" sa jeho výborná chuť ešte o niečo zvýrazní. Je v nej niečo z oboch jeho rodičov (Coxovky aj Goldenu), pritom ale nie je ich imitáciou. Chuť Desertu je harmonická, s... celý příspěvek >
Zasychání koncových větví jabloně - je to spála?, 15.8.2018
Igor: Bez fotky ťažko povedať (niekedy aj s ňou), ale pravdepodobnejšie je že ide o moniliózu jabloní (pozrite si môj príspevok na tomto vlákne z 19.5.2018 o 23,12 hod.-sú tam aj fotky). Ak by išlo o spálu, tak by boli postihnuté aj konáre a plody.... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 15.8.2018
S Bohemiou a Rubínom je to tak, že čím sú v lepšej (teplejšej) polohe, tým horšie sa vyfarbia. Najkrajšie (aj najchutnejšie) sú zo stredných a vyšších polôh.   IH
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 10.8.2018
Daník: Vyzerá to fakt hrozne. Ak by Ste mali mať takto postihnutú významnú časť úrody, tak sa asi s milým Admiralom bude treba rozlúčiť. Prečo je Admiral u mňa absolútne bezproblémový Vám povedať neviem. Rozbor pôdy som si nedal robiť (nie je na... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 3.8.2018
Jiří II: Paráda. Podpník M9 nie je pre Admiral ideálny, ja mám z 3 Admiralov jeden na M9 a plody z neho sú tiež nadmerne veľké, takmer o tretinu väčšie než na M26. Chvalabohu tiež bez pehovitosti. Je dobré dopriať mu v nasledujúcich týždňoch ešte... celý příspěvek >
Prosím o určení 3 letních jablek, 3.8.2018
Zdá sa, že pre zadávateľa 78.5 by všetky 3 odrody mohli byť určené... IH
Prosím o určení 3 letních jablek, 2.8.2018
Trojka mi skôr pripadá ako Discovery. Dvojka možno VistaBella, alebo nejaký jej kríženec. Oboje bez záruky.     IH
Clappova červená se zelenými plody na jedné větvi, 25.7.2018
Radana by to byť mohla. Isté je, že Clappova to nie je - to jednoznačne.  IH
Bergeval, 17.7.2018
151.215: Vašu skúsenosť s Hargrandom môžem potvrdiť - napriek tomu že mám záhradu v jednej z najteplejších oblastí Slovenska a na nížine, tak Hargrand (mám ho na Rubire) v mrazuodolnosti nijako neoslňoval. Skôr naopak - dostával výrazne na frak aj od... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 9.7.2018
JG: Tiež ma to trochu prekvapilo že u nás na teplej nížine dozreli letné jablká až teraz, ale všímam si že "náskok" v dozrievaní pri tých skorých odrodách (a netýka sa to len jabloní) nebýva nejaký výrazný. Viac sa to potom stupňuje pri tých... celý příspěvek >
České odrody jabloní, 9.7.2018
Miloš: Áno, Rubín je už legenda, navyše svoje gény odovzdal mnohým ďalším "potomkom" - napríklad mojej obľúbenej Rubinole. Výborné sú ale aj ďalšie odrody (Sirius, Angold,Admiral, Merkur,Rozela, Opal,Desert, Topaz... ťažko vybrať jednu). K... celý příspěvek >
Usychajúca dula, 29.6.2018
182.44: Len moja skúsenosť - presne, ale úplne presne takýto problém mala mladá dula u môjho kamaráta, pôda tam určite nie je vápenatá a usychali len konce vetiev. Mne to pripadalo ako monilióza, ale môžem sa mýliť. U kamaráta som poodstrihával... celý příspěvek >
Devastace trávníku škůdce, 27.6.2018
Myslím že sú to larvy tipule.  IH
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika