Příspěvky uživatele - 113.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hádanka, 12.1.2018
Mikeš 13: Ani jeden zásah. Počet pokusov ale nie je obmedzený.   IH
Hádanka, 9.1.2018
Evička, na 50% správne, takže známka 2- . (Jonagold nie je Novozélanďan a Viktoria nie je potomkom Topazu a Golden Deliciousu).  IH
Hádanka, 9.1.2018
Na fotkách sú odrody zoradené nasledovne: 1. Lucy 2. Braeburn 3. Jonathan 4. Shalimar IH
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 29.11.2017
Podľa mňa je úplne legitímne "mudrovať" aj o obsahu komerčného časopisu, prečo by mal byť výnimkou (tiež to zákonu neodporuje). Či to má zmysel neviem, ale názor si môže povedať každý.Našťastie. Samozrejme, redakcia má právo robiť si s časopisom čo... celý příspěvek >
Děkanka robertova, 22.11.2017 Obsahuje fotku
Boscovu sme vždy mali už keď som bol dieťa a potom som ju mal a mám v záhrade kontinuálne až doteraz. Moje poznatky: vzrast by som hodnotil ako stredný, ale to závisí aj od rezu ako si strom tvarujete. Mali sme aj vysokokmene Boscovej vysoké 6... celý příspěvek >
Falstaff, 22.11.2017
Dr.Vysloužil:  Rozumbrada nachytaný na hruškách! Tomu sa hovorí faux pas... Ale mal som aspoň 50%-nú úspešnosť . Čestne priznávam, že opery nie sú práve môj šálok kávy. To taká Smetanova Vltava, to je iné kafe. Ale zostaňme radšej pri... celý příspěvek >
Delikates, 10.11.2017
RAJ(ská jab)KA.  Nádhera, pán Hasman.   IH
Koncentrácia Kuprikolu, 8.11.2017
Tom Tom: Áno.   IH
Rubinola, 5.11.2017
Daník: Čo sa týka rezu Rubinoly, tak za základ úspechu považujem výchovný rez - pri tejto odrode dôkladnejší a trvajúci aj 3-4 roky. Ten robím skoro na jar a jeho cieľom je vybudovať kompaktnú korunu, tak aby sa vetvenie konárov nezačínalo ďaleko od... celý příspěvek >
Kde koupit jabloň Pinova, 29.10.2017 Obsahuje fotku
Mino, ide o to, že takto sa vyfarbí Pinova Vám alebo mne na teplej nížine. Vo vyšších polohách s menšou sumou teplých dní je to často prevažne žlté jablko so zopár červenými pásikmi (myslím že napr. dr.Vysloužil by to mohol dosvedčiť). Evelina má... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 25.10.2017
Peter: Len pripomeniem, že existuje možnosť poslať súkromnú správu. Obaja Ste zaregistrovaní, takže nevidím v tom žiadny problém...  IH
Admirál, 20.10.2017
Petr z H.: Nevyžaduje natoľko FUNGICÍDNU ochranu. S tým kalciom to spravte tak, že v roku prvej úrody ho nedajte vôbec - uvidíte ako to bude vyzerať, ak nebude pehovitosť tak postrekovať kalciom nebudete musieť. Ak by bola, tak sa zariadite podľa... celý příspěvek >
Admirál, 20.10.2017
Petr z H.: Postrek kalciom 2-3x za sezónu nie je "intenzívny", ale nedostatočný.(Teraz hovoríme o postreku kalciom, nie fungicídmi či insekticídmi). Pri odrodách so sklonom k pehovitosti sa odporúčajú preventívne postreky kalciom na list od konca... celý příspěvek >
Merkur, 19.10.2017
Jiří II: Aby som to uviedol na správnu mieru (týka sa to samozrejme mojej lokality): MERKUR je jesenná odroda, ale výnimočná tým že sa dá jesť ihneď po obratí (koncom augusta-začiatkom sept.) a zároveň sa dá aj dlhšie skladovať. Tento rok mi niektoré... celý příspěvek >
Heliodor, 18.10.2017
205.24: "...nedá sa to riešiť inak ako kvapkovou závlahou...". Ja to riešim inak - kvapkovú závlahu nemám. Väčšinu stromov mám v trávnatom sade v záhrade pri dome. V suchom období musím zalievať trávnik a pri tej príležitosti polievam samozrejme... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika