Příspěvky uživatele - 113.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Volba odrůd - poradíte?, 27.6.2018
Dobruška: Vhodné podpníky budú MM106,MM111,M25,A2. K odrodám: Ja mám záhradu v diametrálne odlišnej oblasti (teplá nížina, dostatok slnka, kvalitná pôda), takže cennejšie pre Vás budú rady od pestovateľov ktorí záhradkárčia v podobných... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 25.6.2018
Obaľovač dokáže byť v niektorých rokoch nepríjemným škodcom, ale v mojich podmienkach patrí k tým najľahšie riešiteľným. Škody na jadrovinách ním spôsobené mávam minimálne. Podstatné je vystihnúť správny termín aplikácie. Je na každom záhradkárovi,... celý příspěvek >
Proč mi toto dělá merunka, 19.6.2018
Máte slivku (a tá má šarku). Buď Ste sa pri kúpe pomýlili Vy, alebo predajca. Nemáte odložený identifikačný štítok zo stromčeka, prípadne poznačené akú odrodu a na akom podpníku Ste sadili?   IH
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 18.6.2018
TomNR: Nitra je od nás nejakých 30-35km. Keď sa to dá u mňa, prečo by to nemalo ísť aj u Vás?  IH 
Proč mi toto dělá merunka, 18.6.2018
... a má parádnu šarku.  IH
Choroba ruží, 31.5.2018 Obsahuje fotku
Paní Květo: To "zhrození" som nemyslel zle. A prečítajte si prosím ešte posledné 2 vety z môjho príspevku na tomto vlákne z 22.5.2018 o 22,27 hod.  Ruží máme viac, ale ten počet (6 ks) sa týmto spôsobom dá zvládať. Za dôležité považujem problému... celý příspěvek >
Admirál, 25.5.2018
Mikeš13: Z "agentovania" som tu už bol "nařčen"... Ale vážne: Radšej by som chválil nejakú slovenskú odrodu, keby bolo akú .  Český Admiral si ale chválu zaslúži - teda aspoň ten čo si už pár rokov doma dopestovávam. Píšem o tom čo... celý příspěvek >
Okrasná moruše?, 21.5.2018
Tom Tom: Odporovať kľudne môžete, dokonca by to malo byť v diskusii samozrejmosťou. K veci: Pri stromoch moruše sú 3 možnosti: môžu byť jednopohlavné - teda stromy s len samčími alebo len samičími kvetmi, alebo obojpohlavné - na jednom strome sú... celý příspěvek >
Klejotok po jarním řezu, 3.5.2018
Je to pomerne bežná reakcia kôstkovín na rez v skorej jari. Práve to je jeden z dôvodov, prečo sa odporúča rezať neskoršie - v čase kvitnutia alebo aj neskôr. Jadrovinám rez v podstate kedykoľvek neprekáža, ale kôstkoviny sú trochu z iného súdka. Je... celý příspěvek >
Choroba alebo skodca na listoch hrusky, 29.4.2018
Áno, prejavy na listoch sú typické pre vlnovníka hruškového. (Čo sa týka ochrany, táto téma sa tu rozoberá teraz momentálne - na inom vlákne).  IH
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 29.4.2018
Petr z H.: Ak budete chcieť, pozrite si môj príspevok na vlákne "Škúdci a choroby na hrušních"  z 22.4.2017.  Je tam veľmi dobrý článok vysvetľujúci na základe vývojového cyklu roztoča vlnovníka hruškového prečo je postrek akaricídmi v... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 23.4.2018
Kryštof: tiež zdravím. Prácne to teda je, pretože tá tráva ako správna invázna rastlina má snahu rýchlo prerastať smerom ku kmeňu stromov. Keďže cez rok to vždy trochu zanedbám, tak na jar si to potom zlíznem naplno. Postup je taký, že to obryjem... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 23.4.2018
Tome, neviem či tomu rozumiete: Nemôžete mať 20-ročný Heliodor, pretože v tom čase (sadenia) ešte odroda jablone Heliodor neexistovala.  IH
Zatrávnenie sadu, 23.4.2018
Tom Tom: Jabloň Karneval na MM111.  IH
Pravokořenné stromy, 19.4.2018
203.4: "...člověk nikdy nevytvoří něco tak dokonalého jako matka příroda...". Matka príroda vytvorila aj vírus Eboly, tuberkulózu, nádory, cunami, zemetrasenia, sopky... Naša existencia ako živočíšneho druhu je v prvom rade o prežití. To čo si... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika