Příspěvky uživatele - 113.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 26.10.2018
MarekTT: Ostrihali ju v S... i, aby sa zmestila do krabice. Ale to je v poriadku. Ja inak robím povýsadbový rez (pri stromkoch zasadených na jeseň) až na jar. IH
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 23.10.2018
No, to sa už podobá viac, mohol by to byť Idaredko.   IH
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 23.10.2018
Naozaj sa to na Idared nepodobá (ani farebne, ani tvarovo). Pripomína to skôr Jonagored, ale fotky sú neostré. Idared mám, považujem ho za chuťovo priemerné jablko, ale zato je špičkovým preborníkom v dĺžke skladovateľnosti.     ... celý příspěvek >
Hromada malých brouku na strome, 16.10.2018
Zadajte si do googlu Behavka lipová alebo Ploštička lipová a porovnajte si fotky. Mala by to byť ona.  IH
Karneval, 9.10.2018
91.159: Karneval mám tiež ešte na strome - vyfarbuje sa pomaly, ale isto. Oberám ho ako jednu s posledných odrôd, tento rok to vidím na koniec októbra. Ja ho mám na MM111 a polokmeň, už som písal že vhodnejší by bol možno slabší podpník a nižší tvar.... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 9.10.2018
Na prvý pohľad by som odprisahal že sú to Rubinoly. Pri podrobnejšom skúmaní vidím že väčšina plodov má kratšiu a hrubšiu stopku a tiež lenticely nemáva Rubinola natoľko výrazné a bledé. Ale inak tvar plodov, farba a najmä tá nepravidelná... celý příspěvek >
Xenia, 4.10.2018
Peter2: Triomphe de Vienne.   IH  (Mimochodom, je to jeden z rodičov Nojabrskej).
Lobo, 10.9.2018
Pán Polehla: Nie som fanúšikom palmiet a prísnych stenových tvarov, opustil som ich pred rokmi, ale tu treba jednoznačne uznať: parádna precízna záhradkárska práca s parádnym výsledkom. Navyše závetrie a slnkom vyhriata stena domu razom "znížia"... celý příspěvek >
Přesazování jabloní, 9.9.2018
P: Vec názoru. To že ide o stromčeky pôvodne sadené na jar tohto roku považujem práve za rizikový faktor, zhoršujúci prognózu. Mladý stromček utrpí v krátkom slede dva šoky za sebou, a čaká ho prvá zima v živote. Od jari sa už nejaké jemné korienky... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 7.9.2018
Marek-TT: Foto 2: Zmladením by som to nenazval, ale skrátenie výhonkov v predjarnom reze podporí rast. Koruna Vám ale v jej hornej časti ide dosť do "topoľa" - niektoré konáriky v tomto sektore koruny treba odstrániť úplne, ponechané odkloniť k... celý příspěvek >
Florina, 6.9.2018
Na týchto fotkách (príspevok o 8:37h.) je určite Florina IH
Sklizeň jádrovin 2018, 5.9.2018
Nuž, ťažko povedať.. Hruška na tejto fotke vyzerá celkom ako Williamsova. Tá by ale už mala byť zrelá, tie biele jadierka mi k nej príliš nepasujú. A tiež by nemala byť tvrdá ako repa. Takže zostávam pri tipe Amfora.  IH
Nová slivka Srbsko, 27.8.2018
Dúfam že pán Fiala sa neurazí: Nie je to srbská odroda, a nie je to ani novinka. Ide o taliansku odrodu Grossa di Felisio (niekedy sa uvádza názov Grosse di Felicia, ale predáva sa aj pod synonymom Empress). Inak v tom videu ju ten Srb veľkosťou... celý příspěvek >
Zelená renklóda?, 21.8.2018
Priznám sa, že ani mne to ako ZR nepripadá... U mňa ZR aj v plnej zrelosti zostáva zelená, prípadne sa plody vyfarbia mierne do žlta. Ale nikdy nie do ružova či fialova, ako je to na fotke. Pre ZR je dosť typická farba dužiny, možno by pomohlo ak by... celý příspěvek >
Poznáte starou odrůdu hrušně?, 20.8.2018
Podľa tých včerajších fotiek to Solanka nie je.      IH
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika