Příspěvky uživatele - ivik11

Paphiopedilum spicerianum, 10.1.2011
Střevíčníky od nás z přírody jsou nádherné, ale jsou chráněné pod vysokou pokutou. Asi si nějaké koupím, ale spíš až pojedeme někam do zahraničí. I když u nás prodávají také pěkné, bohužel, jak jsem psala, bez bližšího označení. Pravda je, že Phaly... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 10.1.2011
Já používám v zimě vodovodní vodu, od jara do podzimu dešťovou, občas při údržbě akvária akvarijní, používám ji i na orchidee, azalky, anturia, citrusy, prostě na rostliny, které nemají rády vápno. Žádné problémy ale nemám, kytkám se daří. Jednou za... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 9.1.2011
Čím víc minerálních solí voda obsahuje, tím se označuje za tvrdší. Není to pouze obsah vápníku ale i jiných minerálů.
Phoenix roebelinii, 9.1.2011
tyto houbičky ničemu nevadí, způsobují rozklad substrátu a spíš prospívají. Mně se objevují také.
Paphiopedilum spicerianum, 9.1.2011
Je to nádherná kytka, v současné době nevlastním žádnou z těchto krásných orchideí, ale ráda bych vlastnila. Problém je, že nikde neuvádí bližší označení, a já bych potřebovala zakoupit spíš chladnomilný druh. Ale asi to budu muset risknout a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika