Příspěvky uživatele - ivik11

Cambria orchidej, 1.2.2011
Neoddělujte, pravděpodobně by uhynuly. Množí se dělením trsů, měly by být aspoň 3 pohromadě. Je i pěknější mít větší trs kvetoucích orchideí než mít spoustu chudinek
Identifikace pokojové rostliny, 1.2.2011
Aby vám vykvetla na nových výhonech, chce to čas. Kvete nejdříve za 2 roky(spíš později). Já ji ke květu nutím mírným snížením teploty a zálivky. Starou rostlinu odřezávám až začíná usychat, což je i rok - dva po odkvětu(někdy i déle, prostě až je... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 27.1.2011
Tato rostlina se jmenuje Aechmea fascinata (aechmea svasčitá)
Orchidej cimbidium - množení a pěstování, 25.1.2011
Cymbidium potřebuje chladné zimování aby kvetla. Potřebuje také hodně prostoru, protože brzy naroste do větší velikosti (listy téměř 1m). Pěstuje se v substrátu pro orchidee, jemnější než pro phaly, ale vzdušný. Má rád dostatek zálivky, ale... celý příspěvek >
Rostliny do středozemní zimní zahrady, 24.1.2011
Také mám zimní zahradu a založila jsem tady téma, ivikova zimní zahrada, třeba tam něco objevíte, co vás inspiruje. Zajímavé jsou také stránky citrusy. cz (nejsou tam jenom citrusy, tak se tam přihlašuji), jsou tam zajímavosti i různá doporučení a... celý příspěvek >
Okna na sever - přežijí moje kytičky?, 23.1.2011
Snad by to mělo stačit, pokud dáš kytičky blízko oken.
Okna na sever - přežijí moje kytičky?, 22.1.2011
Nerozumím tomu, střešní byt má střešní okna nebo klasická? Pokud střešní, neměl by být problém. Pokud klasická na sever, zvlášť v zimě by asi tyto kytky trpěly nedostatkem světla, zvlášť při teplém zimování. Prakticky všechny tyto kytky jsou... celý příspěvek >
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 21.1.2011 Obsahuje fotku
ještě něco
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 21.1.2011 Obsahuje fotku
další
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 21.1.2011 Obsahuje fotku
ještě něco
Nítěnky?, 21.1.2011
Jediné co mě napadá, že to může být drátovec. Živí se rostlinou potravou, tedy může škodit na kořenech. Je to larva tuším brouka kovaříka (nebo nějakého jiného). Hlavní je, že v tomto stádiu může být až 5 roků, potom jako brouk už na rostlině nevadí
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 20.1.2011 Obsahuje fotku
další kytky
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 20.1.2011 Obsahuje fotku
návštěva na kytce
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 20.1.2011
Tato rostlina se nazývá Serissa foetida - nazývaná taky strom tisíce hvězd nebo také červnový sníh
Ivikova zimní zahrada - ukázka kytek, 19.1.2011 Obsahuje fotku
další
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika