Příspěvky uživatele - 168.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypadá váš skleník snů?, 12.6.2020
záleží na tom, kde skleník bude. Já je mám ve městě v JČ, samozřejmě na venkově v podhůří asi budou teplotní podmínky jiné. Kdysi jsem tu základ z podhrabových desek propagoval, ale schytal jsem to, že na chabý základ doplatím, skleník se zkroutí,... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník snů?, 11.6.2020
zeminu jsem vyvážel každý rok, zhruba 7-8cm vrstvu, zpravidla v lednu už je pěkně suchá, část přesil přes síto, nejsou v ní žížaly a dál zužitkoval v průběhu roku, zbytek na venkovní záhony a stejnou vrstvu kompostu s králičím hnojem pak dodávám.... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 31.3.2020
Dobrý den, vaše rostlinky jsou bohužel hodně vytáhlé a lístky jsou zatím jen děložní, stonek v takovém stádiu velmi křehký, přesazení bude obtížné, ne-li nemožné. Optimální doba pro přepikýrování je, když už má rostlinka vyvinuté pravé lístky. Někde... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 20.3.2020
a omlouvám se, že je mapka otočená na východ
A je po meruňkách, 20.3.2020 Obsahuje fotku
nejspíš bude po meruňkách nejenom u nás. Walter
Hnůj, 19.3.2020
těm to prospěje. Ale opět zasadit do hlíny, aby se kořeny dostaly k hnoji postupně. Sám zarývám hnůj většinou až v lednu, jen králičí, který není tak ostrý. Walter
Hnůj, 18.3.2020
Uvidíte. Z fotky se nedá poznat, kolik jste tam toho hnoje dal, ani, jestli byl uleželý nebo čerstvý. Doporučuji zasadit kořeny rajčat do hlíny, aby se k hnoji dostaly až postupným růstem. Walter
Hnůj, 18.3.2020
 chtělo by to všechno zrýpat a promíchat se zeminou a důkladně zalít, pak by to na rajčata šlo, samozřejmě pokud toho hnoje nebylo opravdu příliš. Walter
Rozštípnutý kmen, 17.3.2020
šance určitě je. Je třeba ale zabránit jakémukoli zatékání vody do rány. Ještě bych broskvoň přihnojil, víc živin podpoří rychlejší zacelení rány. Taky by bylo vhodné kmínek zafixovat oporou, aby se nemohl kmínek při vichřici ohýbat. Walter
A je po meruňkách, 17.3.2020 Obsahuje fotku
asi bude po meruňkách už příští týden Walter
A je po meruňkách, 17.3.2020
zdá se, že začátkem příštího týdne opravdu bude po meruňkách. Walter
A je po meruňkách, 16.3.2020
tak v minulosti bylo naprosto běžné kvetení meruněk průměrně v polovině dubna. Čím dříve oprotí této době meruňky pokvetou, tím více se prodlužuje období, kdy budoucí úrodu může zničit mráz. A nejde jen o dobu počátku kvetení, ale především po opadu... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 16.3.2020
velmi pěkné, děkuji za zveřejnění. Walter
A je po meruňkách, 16.3.2020
největší nebezpečí bude po opadu okvětních lístků a během růstu malých plůdků. V literatuře se uvádí průměrná doba kvetení v polovině dubna a čím dříve meruňky odkvetou, tím je větší pravděpodobnost, že úrodu spálí nenadálý vpád arktického vzduchu.... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 15.3.2020
před květem, tedy zhruba D, E. Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika