Příspěvky uživatele - 168.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gulicky na korenoch, 25.11.2019
konečně si toho někdo všiml také. Možná, že tam někde nějaké jabloňové kořínky jsou, ale naprostá většina jsou kořeny pýru. Teď ještě otázka, na kterých koříncích vlastně ty hlístice jsou. Walter
Insekticid Mospilan, 25.11.2019
dobrý den, vážení zkušení chemici, lze Mospilan smíchat s Biooloem? Jde mi o zajištění kvalitního, v současnosti dostupného, insekticidního postřiku proti štítenkovitým obsahujícího olej. Nebo je vhodnější každou látku aplikovat zvlášť? Zdraví vás... celý příspěvek >
Kdo mi kálí na záhony a do trávy?, 24.11.2019
například sojka obecná, drozd zpěvný, aj.. Vždyť jste u lesa. Dívejte se pozorně, třeba brzo ráno nebo před setměním. Samozřejmě se nejdou k vám na zahradu jen vykálet, ale najít v záhonech a v půdě živočišnou potravu. A při tom si uleví. Walter
Kdo mi kálí na záhony a do trávy?, 24.11.2019
ještě dodám, že dužnina plodů jmelí je poměrně lepkavá a tímto způsobem, výtrusy nestrávených zbytků se semeny, se jmelí rozmnožuje. Samozřejmě když se pták vykálí na příhodné místo na stromě. Walter
Kdo mi kálí na záhony a do trávy?, 24.11.2019
je to trus ptáků. Jak jsem si všiml z vašich fotek z jiného příspěvku, máte zahradu u lesa a výtrusy jsou nestrávené zbytky kuliček jmelí se semeny prošlé zažívacím traktem. Walter
Bile chmyri na jabloni, 23.11.2019
desítky let jsem vlnatku registroval jen v literatuře a poslední 3 roky mám i osobní zkušenost s napadením jabloní. Je zajímavé, že vlnatka preferuje určité odrůdy a o jiné nemá zájem. Vzhledem k tomu, že se jedná o malý stromek po výsadbě, doporučil... celý příspěvek >
Bílá krupice na listech olivovníku, 23.11.2019
štítenkovití. Ano, boj na dlouhou dobu. Olivovník máte poměrně hodně zasažený a vzhledem k tomu, že ho nemůžete přezimovat venku, může ho štítenka do jara ve vnitřnítch prostorách bez chemického zásahu zahubit. Bude nutný dokonalý postřik, tedy... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika